Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfogadnátok ha a férjetek...

Elfogadnátok ha a férjetek egyedül akarná intézni a pénzügyeket?

Figyelt kérdés
Saját vállalkozásunk van, ami leginkább az ő érdeme de én is minden pénzemet belefekettem. Segítek amiben tudok fél éves baba mellett, de én soha nem tudom hogy mennyi pénzünk van, mennyi adósságunk, ha szükségem van pénzre tőle kell kérnem, persze ad, de mindig megjegyzi hogy sokat költök, pedig nem szórom a pénzt, a szükséges dolgokat veszem meg. Viszont én soha nem tudom hogy ő mire mennyit költ.
2017. aug. 21. 19:49
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
97%
Ha pénzed van benne ugyanúgy tudnod kéne a bevételekről-kiadásokról. Bár gondolom nincs lepapírozva. De a megoldás egyszerű, BANKKÁRTYA. Akkor nem kell koldulnod a pénzt...
2017. aug. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
90%
Ez így nem normális, a felesége vagy, nem az alattvalója. Pláne, hogy a te pénzed is benne van. Te is számolj el neki azzal, hogy mire költesz, ne csak zúgolódjon, hogy sok, hanem lássa, hogy konkrétan mit vettél. Újra kéne gondolnotok a pénzügyek szervezését.
2017. aug. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
93%
Egyedül intézi, de ez nem azt jelenti, hogy titokban. A nagyobb kiadásokat meg szoktuk beszélni, nem keri szamon, hogy mire költöttem, de el szoktam mondani ha valami olyasmit vettem, ami nem a haztartasba kell, pl ruhát magamnak, vagy könyvet és ő is ugyanígy elmondja, ha valamit vásárol.
2017. aug. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
89%

Nem! Nagyon zavarna hogy nem vagyok képbe a pénzügyeinkkel. Az meg pláne rossz lenne ha mindig kérnem kéne pénzt .ezt el sem tudom képzelni.

Az én férjem is vállalkozó es ha pénzt kap akkor azt nekem adja oda hogy rakjam be a közös bankszámlánkra.es akkor nyúlok hozzá amikor akarok.persze a nagyobb kiadásokat megbeszéljük

2017. aug. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2017. aug. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim válasza:
100%
Ez így nem korrekt. Beszélj vele, minden jogodmegvan, hogy tudd.
2017. aug. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
Amikor összeköltöztetek, erről nem volt szó?
2017. aug. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Csak a gyerek születése óta vagyunk "közös kasszán". Én most gyereknevelésen vagyok, de a bankszámlámat teljesen lenulláztam mikor indítottuk a vállalkozást.
2017. aug. 21. 20:15
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez nagyon gáz szerintem. De nem árulja el, ha kérdezed, vagy mi?
2017. aug. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
Én nem fogadnám el, de te csak törődj bele. (Ha nem sértődsz meg az irónia miatt.)
2017. aug. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!