Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szeretném ha lenne barátnőm...

Szeretném ha lenne barátnőm de nem merek oda menni a lányokhoz, nagyon rossz egyedül lenni! Nem tudom mit kéne mondani valakinek. Lehet hogy bele kéne törődnöm hogy ilyen béna vagyok a csajozásba? Lehet hogy nem lesz senkim soha? 25f

Figyelt kérdés
2014. nov. 29. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Ideje lenne.
2014. nov. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 RRR ***** válasza:

végy erőt magadon

és menj

mit veszthetsz???

csak nyerhetsz!!

2014. nov. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Kurtz Bickle ***** válasza:
Az a baj, hogy nagy ügyet csinálsz belőle. A nagy ügyek, álmok, célok, meg mint megszoktuk; nehezek, embert próbálóak, kemények. Ezért már eleve megijeszted magad azzal, hogy ilyen nagy ügyet csinálsz belőle, és ez demotivál, elveszi a kedved. Legyél lazább. Semmi sincs abban, hogy odamész valakihez. Nem veszítesz semmit. Tudom miről beszélek, mert nekem is voltak ilyen érzéseim, de ma már látom, hogy butaság.
2014. nov. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A google-be beírtál már valaha ilyeneket:


csajozás

csajozás tanulása

barátnő szerzés

randizás

hogyan legyen barátnőm

hogyan kell megtanulni csajozni


És ilyenek. Akár magyar mellett angolul is. Rákerestél már valaha ezekre?

2014. nov. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
próbálkoztam de nem mertem oda menni senkihez.még azt se tudom mit kéne mondani a köszönésen kívül!
2014. nov. 29. 21:57
 6/8 anonim ***** válasza:
Apukád nem tanított meg csajozni?
2014. nov. 29. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#3, Kurtz Bickle: "Tudom miről beszélek, mert nekem is voltak ilyen érzéseim, de ma már látom, hogy butaság."


És mégis hogy sikerült megszabadulnod ezektől az életet is megkeserítő érzésektől, mérgező eszméktől? Nálam évek óta egy labilis állapot áll fenn, azaz erőt veszek magamon, elhatározom, hogy na most sikerül becsajoznom, és amikor közelítek a cél felé, azonnal meghátrálok, bunkó-taplóvá változom, és visszazuhanok az eredeti, önző, általánosító állapotomba.

2014. nov. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok csak 16F

Még karácsony előtt bekéne szerezni egy príma csajt :D

2014. nov. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!