Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a kislányom...

LG11 kérdése:

Mit tegyek ha a kislányom anyja zsarol a gyerekemmel?

Figyelt kérdés
Van egy 2 éves kislányom, akit imádok és Ő is engem! Sokkal jobban ragaszkodik hozzám, mint az anyjához. Az anyja gyereknevelési stílusa teljesen más mint nekem. Türelmetlen és agresszív. Az első nem tetsző megnyilvánulásra (pl. nyafogás) üvölt! A párom mindezért engem von felelősségre és felszólított, hogy én is legyek ugyanolyan kemény a gyerekkel, mint Ő. Nem tudja elviselni, hogy a gyerek mindig hozzám menekül és jobban ragaszkodik hozzám. Azt mondta ha nem változtatok, akkor nem láthatom max hetente 1-2szer a kislányom! Szegény kislány nem lehet gyerek! Tudom, hogy a jog sajnos mindig az anyákat védi! Nem akarom hogy a kislányom ilyen agresszív és kemény anya mellett nőjön fel! Abba meg belepusztulnék ha nem láthatnám!
2017. aug. 26. 21:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
20%
Kérdező,ne kamuzál ,mert egy lakásban egyfolytába láthatod a lányod ,lehet hogy amit te keménységnek , agresszívitásnak hivsz az nevelés inkább ha mindenen sír ,vagy csak nyávog gyerek akkor én is rászolok hogy ezt ne csinálja ,ha beüti magát komolyaban és azért sír akkor megvigasztalom.
2017. aug. 27. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!