Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy agresszív hajlamú emberrel...

Egy agresszív hajlamú emberrel, aki könnyedén fel is húzza magát mit lehet kezdeni? Vagy lehet-e ezt a helyzetet valamilyen módon kezelni?

Figyelt kérdés
Páromról van szó, tehát Én, mint élettárs mit tehetek?
2010. máj. 25. 19:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Elhagyni netán?


Csak azért kérdem , mert kezdődik a felhúzza magát és folytatódik később a felemeli a kezét is dologgal.

2010. máj. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Nem kell ilyen emberrel lenni mert nem fog megváltozni és veszélybe sodrod magad.
2010. máj. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
17%
Az én párom is agresszív hajlamú hamar felidegesti magát. Szerencsére mellettem megnyugszik. Persze ilyenkor nem provokálom semmivel, inkább megnyugtatom, hogy minden rendben lesz. Ha látja, hogy mellette állok nagyon hamar lenyugszik.
2010. máj. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
16%
Türelemmel kell kezelni, ha veszekedtek, ne ordíts, hanem higgadt érveket sorakoztass fel. A türelem megszelídíti az agresszív embereket:)
2010. máj. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Az én apám is ilyen, egyik nap nagyon kedves máskor meg rájön az 5 perc és hihetetlenül agresszív lesz.

Anya is otthagyta mert kezdetben még csak egyszer kétszer húzta fel magát apróságokon, majd teltek múltak az évek és előfordult, hogy pofonok is elcsattantak...:S

Szerintem az ilyen emberrel nem lehet mit kezdeni, sajnos ilyen a természete ezen nem hiszem, hogy tudsz változtatni.

Én a helyedbe otthagynám nehogy egyszer nagyon eldurvuljon a veszekedés és megüssön Téged...:S

2010. máj. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
16%
Legjobb ha megpróbálod kedveskedéssel lehiggasztani, vagy ha olyan tipus aki nem szereti, hagyd mig lenyugszik. Tudom miért mondom, ezt, hisz az én párom is skorpió, elég nehéz lenyugtatni, hamar begurul, s nehezen békithető.
2010. máj. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Én azt tapasztaltam, hogy az esetek nagy részében ez csak rosszabb lett... ha olyan a helyzet javaslom inkább hagyd el a párod.

Az én apám agresszív volt most is az) eleinte csak ajtócsapkodás, veszekedés... aztán engem is megvert és anyámmal is egyre durvább lett az évek során.

Többször szó volt róla, hogy megváltozik, de nem így lett.


Egyik ismerősünknél hasonló a helyzet, a férj agresszív. Sokszor látom/hallom szegény nőt keservesen sírni. Azt hiszi, hogy majd minden megváltozik, de egyre gyakrabban van veszekedés.


Én is agresszív vagyok, de a párom sosem ütném meg.

Nálam ez úgy van, hogy ilyenkor dühöngök, ordítok, csapkodok, szentségelek... a párom tudja, hogy ilyenkor a legjobb ha rámhagyja vagy igazat ad nekem, hogy valóban xy milyen hülye és nekem van igazam :)

Ha a páromra vagyok dühös én otthagyom és átmegyek másik helységbe, mert nem akarok olyat tenni, amit később megbánok. Illetve veszekedni sem szoktam vele soha ha ideges vagyok mert nem akarom megbántani.


Azt tudom javasolni, hogy nézd meg a te párod hogyan viselkedik. Ha egyébként szeret téged és téged sosem bántana akkor a legjobb ha csendben maradsz amíg kitombolja magát.

Ha viszont ilyenkor veled is ellenséges és nem érzed magad biztonságban akkor gondolkodj el, hogy lehet külön kellene folytatni.

2010. máj. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Sosem értettem ezeket az embereket ezek nem csak agresszívek, hanem önzőek és buták is, nem lehet velük beszélni "mert ő most ideges" és akkor mi van minek csapkod.........LUZER
2010. máj. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
16%

Az én párom is ilyen, én elfogadom és akkor nem bosszantom, akkor hamar lenyugszik.

Vagy viccelődöm vele.

2010. máj. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%
Nekem már több gyerekem van agresszív páromtól. Az ilyen nem pár,el ne hidd neki,hogy ez a normális. Menekülj amíg lehet. Minden jót kívánok,mással...
2010. máj. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!