Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így anyám...

Miért viselkedik így anyám pasija?

Figyelt kérdés
Kb 6 hónapja vele élünk és nem túl rózsás a kapcsolatunk.Nem egy okos ember ezért már az elején sem találtuk a közös hangot folyton panaszkodott anyának hogy milyen elutasító vagyok vele pedig csak más dolgot érdekelnek minket ezért csak olyan általános dolgokról beszélünk mint Pl hogy milyen meleg van.Eddig tök jól mentek a dolgok igaz hogy nem beszélgettünk de meg voltunk egymás mellett.Így ment egészen hétfőig.Anyám megkért hogy menjek el a boltba hogy vegyek kenyeret meg valami finomságot mindekinek.Meg is vettem majdnem mindent amikor észrevettem hogy nincs nálam túl sok pénz nem álltam neki ott a boltban számolgatni hogy kijövök-e a pénzből inkább a pénztárhoz mentem és kifizettem amiket eddig vettem kimaradt kb 300 Ft gondoltam bemegyek egy másik boltba és megveszem az egyetlen kimaradt dolgot anyám pasijának finomságát bementem egy másik boltba de ott nem volt olyan amilyet ő kért ezért vettem másmilyet amikor hazaértem gyerekesen kijelentette hogy azt a fajtát ő nem szereti és ezért nekiállt veszekedni anyával hogy miért nem tudom elfogadni hogy vele élünk.Most ez a viselkedés csak szerintem nem illik egy felnőtt férfihoz?
2017. aug. 30. 16:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
31%
Hallod miért nem anyád vagy a saját finomságodat raktad vissza?
2017. aug. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy érett, normális reakció, de ha nála éltek, így ki vagytok neki szolgáltatva, sajnos esélyes, hogy anyukád őt fogja pártolni. Pedig csak ő tudná ezt a dolgot helyretenni.
2017. aug. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Megmondtam volna neki,hogy akkor el lehet menni a boltba és meg lehet venni magának
2017. aug. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
74%
Nem, nem valami felnőttes viselkedés. Megére egy beszélgetést, hogy neked nincs vele gondod, és elmondani, amiket itt leírtál. Ha van azért valamennyi józan esze, csak ért a szép szóból.
2017. aug. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
19%

Én akkor mindent visszatettem volna. Vagy mindenkinek veszek, vagy senkinek.

Igaz gyerekes reakció volt tőle, de gondolj bele. Mindenkinek viszel valamit, kivéve neki. Eleve nem vagytok jóba, tuti az jött le neki, hogy direkt nem hoztál neki semmit, hogy érezze, "hol a helye" szerinted.

Ha van 2 gyereked, akkor sem jössz haza úgy a boltból, hogy az egyiknek hoztál csokit, a másiknak nem.

Azt sem értem, miért teszitek egymás életét azzal tönkre, hogy egy fedél alatt laktok, mikor láthatóan ez nem működik.

2017. aug. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

5-ös, olvasni tudsz?


A kérdező VETT a nevelőapának IS, aki nekiállt hisztizni.

2017. aug. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
74%
A nevelőapukád egy biztos pénzbevételi forrás?
2017. aug. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

#1 hogy nem gondoltam volna hogy egy felnőtt ember képes hisztizni azért mert nem olyat kap amit akart


#2 anya folyton azt mondja hogy beszéljük meg de én biztos nem fogok odamenni hozzá mert ezt ő valószínűleg bocsánatkérésnek tudná be


#7 bevételi forrásnak tökéletes de ha haza jön a munkából kb 15:00 kor akkor általában estig telefonozik vagy szerelgeti a dolgait

2017. aug. 30. 18:27
 9/19 anonim ***** válasza:
66%

Én meg adok neked igazat. Valahogy nekem úgy tűnik, hogy te lenézed őt.


"Nem egy okos ember" - Milyen alapon mondod/mondtad ezt egy beszélgetés után? Mi az, hogy nem okos? Lenézed a szakmáját? Egy kőműves is lehet okos ember, és egy diplomás is lehet buta az élethez.


"folyton panaszkodott anyának hogy milyen elutasító vagyok vele" - Nem vagyok benne biztos, hogy alaptalanul panaszkodott. Leírtad, hogy már az elején is egy buta embernek nézted, ez biztos látszott is rajtad. Mogorva voltál, durci, semleges.


"Meg is vettem majdnem mindent amikor észrevettem hogy nincs nálam túl sok pénz" - Na nehogy elhitesd velem, hogy úgy mentél boltba, hogy nem vittél magaddal (nem adott anyukád, hiszen ő kért meg) elég pénzt. Ez egy hatalmas kamu a részedről.


"bemegyek egy másik boltba" - Ez számomra érthetetlen. Tehát megvettél mindent az egyik boltba, kivétel anyád pasijának a finomságát. Ezután maradt pénzed, így bementél egy másik boltba, de minek? Ha ott nem volt, miért nem mentél vissza az első boltba?


Nekem nagyon úgy tűnik, hogy csak az nem tetszik, hogy anyudnak van egy párja, aki miatt most te kevesebbet lehetsz anyukáddal, így megpróbálod őt butának és hisztisnek beállítani.

2017. aug. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
32%

#9-es vagyok

"#7 bevételi forrásnak tökéletes de ha haza jön a munkából kb 15:00 kor akkor általában estig telefonozik vagy szerelgeti a dolgait"


BEVÉTELI FORRÁSNAK TÖKÉLETES? Te hol élsz királylány?

Butának, hisztisnek, most meg még egy gépnek is beállítod. Te csak a pénzt látod benne?


"estig telefonozik vagy szerelgeti a dolgait" - Miért, mit csinálj? Te mit csinálj? Dolgozol 3 műszakban?

2017. aug. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!