Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így anyám...

Miért viselkedik így anyám pasija?

Figyelt kérdés
Kb 6 hónapja vele élünk és nem túl rózsás a kapcsolatunk.Nem egy okos ember ezért már az elején sem találtuk a közös hangot folyton panaszkodott anyának hogy milyen elutasító vagyok vele pedig csak más dolgot érdekelnek minket ezért csak olyan általános dolgokról beszélünk mint Pl hogy milyen meleg van.Eddig tök jól mentek a dolgok igaz hogy nem beszélgettünk de meg voltunk egymás mellett.Így ment egészen hétfőig.Anyám megkért hogy menjek el a boltba hogy vegyek kenyeret meg valami finomságot mindekinek.Meg is vettem majdnem mindent amikor észrevettem hogy nincs nálam túl sok pénz nem álltam neki ott a boltban számolgatni hogy kijövök-e a pénzből inkább a pénztárhoz mentem és kifizettem amiket eddig vettem kimaradt kb 300 Ft gondoltam bemegyek egy másik boltba és megveszem az egyetlen kimaradt dolgot anyám pasijának finomságát bementem egy másik boltba de ott nem volt olyan amilyet ő kért ezért vettem másmilyet amikor hazaértem gyerekesen kijelentette hogy azt a fajtát ő nem szereti és ezért nekiállt veszekedni anyával hogy miért nem tudom elfogadni hogy vele élünk.Most ez a viselkedés csak szerintem nem illik egy felnőtt férfihoz?
2017. aug. 30. 16:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
50%

Jav.

- Miért, mit csináljon? Te mit csinálsz?

2017. aug. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

#9

"Milyen alapon mondod/mondtad ezt egy beszélgetés után?"

Tesómtól néha visszahallom miket mond és nagyon nincs képben


"Leírtad, hogy már az elején is egy buta embernek nézted"

én ilyet nem írtam csak annyit hogy nem találtuk a közös hangot arra később jöttem rá

2017. aug. 30. 18:44
 13/19 anonim ***** válasza:
50%

"én ilyet nem írtam"

"Nem egy okos ember"


Kezdesz ellentmondásba kerülni önmagaddal.


"Tesómtól néha visszahallom miket mond és nagyon nincs képben" - Mivel kapcsolatban és ki a tesód, hogy az ő szava szentírás nálad?

2017. aug. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

#9

"Milyen alapon mondod/mondtad ezt egy beszélgetés után?"

Tesómtól néha visszahallom miket mond és nagyon nincs képben


"Leírtad, hogy már az elején is egy buta embernek nézted"

én ilyet nem írtam csak annyit hogy nem találtuk a közös hangot arra később jöttem rá hogy ez azért van mert nem fogja fel hogy mit mondok neki


"Na nehogy elhitesd velem, hogy úgy mentél boltba, hogy nem vittél magaddal (nem adott anyukád, hiszen ő kért meg) elég pénzt. Ez egy hatalmas kamu a részedről."

anya adta a pénzt és elég volt csak szűkösen jöttem ki és nem akartam kockáztatni hogy nem lesz elég és feltartok másokat a boltban


"Tehát megvettél mindent az egyik boltba, kivétel anyád pasijának a finomságát. Ezután maradt pénzed, így bementél egy másik boltba, de minek? Ha ott nem volt, miért nem mentél vissza az első boltba?" mert az első bolt (spar) előtt nagy volt a nyüzsgés és nem mertem ott hagyni előtte az eddig megvett dolgokat.ezzeo szemben a második bolt előtt feltűnt volna ha ellopják.amikor haza mentem felajánlottam hogy visszamegyek de elindult a hálószobába és csak nekem hátat fordítva mondta hogy ne fárasszam magam ezzel


"Nekem nagyon úgy tűnik, hogy csak az nem tetszik, hogy anyudnak van egy párja, aki miatt most te kevesebbet lehetsz anyukáddal, így megpróbálod őt butának és hisztisnek beállítani."


ezt nem nagyon értem. ha így akarnék bosszút állni akkor ezt miért nem anyának panaszolom el? a kérdést csak azért írtam ki mert lehetségesnek találtam hogy elfogult vagyok vele és ti objektív véleményt tudtok adni a történtekkel kapcsolatban

2017. aug. 30. 18:59
 15/19 A kérdező kommentje:
én csak azt írtam hogy nem az elején nyílvánítottam butának
2017. aug. 30. 19:00
 16/19 A kérdező kommentje:
én például segítek anyának és nem hárítom másra a feladataimat.mert ő kihasználva tesóm hiszékenységét mindig őt bízza meg a saját feladataival és szegényke játékként fogja fel
2017. aug. 30. 19:08
 17/19 anonim ***** válasza:
16%
Ha mindenkinek tudtál olyat venni, amilyet akart, akkor neki mért nem?
2017. aug. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Bekoltozott a pasi hozzatok? Neki nincs lakasa? Sztem gaz a viselkedese, a hiszti. De aruld mar el, milyen finomsagot vettel neki 300 Ft-bol? Sztem meg o akar teged kiturni a viselkedesevel. Elobb utobb ugyis mesz, ha tole fugg, akkor elobb. Igazan sajnallak. De komolyan. Anyukad meg eros rozsaszin kodben el biztosan. Eltalaltam?
2017. aug. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
eltaláltad :(
2017. szept. 1. 15:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!