Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért viselkedik így a húgom?...

Miért viselkedik így a húgom? Hogyan értessem meg vele, hogy a pasija megcsalja?

Figyelt kérdés

A húgom 15 éves, én 17 éves lány vagyok. 2 hete "véletlenül" megismerkedett egy sráccal, és összejöttek. Azóta teljesen meghülyült, suli után egész nap a sráccal van, alig van itthon. Amikor hazajön bemegy a szobájába és SMS-ezik vagy a neten lóg. Amióta járnak egyáltalán nem tanul, pedig előtte jó tanuló volt. Mostanában nagyon fura, barátságtalan, komor, de amikor a fiúval van, jókedvű, vidám. És ami a legelkeserítőbb: lehet, hogy megcsalja! Pár napja láttam egy másik csajjal smárolni és ölelkezni és beszállni egy autóba. Csináltam fotót is a mobilommal, de sajnos csak az látszik rajta amikor beülnek a kocsiba. Megmutattam a képet a húgomnak is, de totál kiakadt, nagyon dühös lett rám, azóta szóba sem áll velem. Próbáltam megdumálni vele, hogy nem nyomozok a pasija után, csak véletlenül láttam meg őket, nem érdekli, szerinte ugyanis egy kép semmit sem bizonyít, lehet, hogy nem is ő van rajta meg csak beszállnak egy autóba ez még nem megcsalás stb. Beszéltem erről anyuval is, de szerinte csak a sok tanulást unta meg, és csak a gimi nehézségei miatt fordult be. Apu sem kedveli a fiút, szerinte is gyanús, de azt mondta fölösleges nyomoznom, inkább béküljek ki a húgommal, és majd idővel rájön, hogy a tökéletes pasija mégsem olyan szuper. (A szüleim sem hiszik el, hogy láttam csókolózni egy másik csajjal )

Szerintetek is csak én fújom fel a dolgot? Mit kéne tennem? Hogyan tudnám ráébreszteni, hogy megcsalják?


2014. márc. 23. 13:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezek után? Sehogy. Neki kell ráébrednie.
2014. márc. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Sztem hagyd, h magától jöjjön rá :)
2014. márc. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd, majd jön ő még sírva hozzád miután ő is rájött. Reménykedj hogy a pasi nem csinálja fel legalább.
2014. márc. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Velem is volt ilyen, én most 16 éves vagyok, a nővérem 18 lesz, és amikor a gimi elkezdődött járni kezdtem egy fiúval. Egy gimibe járunk, a nővéremmel, a srác 10.-es volt, és a nővérem már régebb óta ismerte, de hiába monda, hogy nem megbízható, nem hittem neki. Ő volt az első srác akivel jártam, semmit nem láttam a rózsaszín ködtől. A srác teljesen kisajátított, nem jártam el sehova, csak vele foglalkoztam.

Én végül nem kis fejmosást kaptam, nemcsak a tesómtól, hanem anyuéktól és a barátnőmtől is, hogy csak vele foglalkozok, és nem tesz jót a srác, szóval végül szakítottam vele.

Talán beszélj a fiúval is, hogy jól láttad-e hogy megcsalja, próbálj még bizonyítékokat szerezni, vagy amikor együtt vannak, kérdezz rá. Amikor a húgod is ott van, szerintem zavarban lesz a kérdéstől, és az elég árulkodó tud lenni.

2014. márc. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igazatok van, hagynom kéne, de annyira szomorú, hogy ennyire furán viselkedik velünk. Azelőtt, hogy megismerkedtek egy kedves, vidám, barátságos, életvidám lány volt, most meg az ellentéte önmagának. Nem kellene kicsit utánanéznem a srácnak? Eddig csak a nevét tudom.
2014. márc. 23. 13:56
 6/11 anonim ***** válasza:
72%

Szard már le. Az első pofon lesz neki a legnagyobb, aztán a többit lassan megszokja.


Van barátod?

2014. márc. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ne nyomozz. Még fiatal, most kezdi ezt a másik nemre fordítok figyelmet periódust életében. Te szóltál, többet nem kell tegyél, saját hibájából fog tanulni legnagyobbat, és a ti kapcsolatotok sem mérgesedik el.

Esetleg olyasmit mondhatsz neki, hogy nem volna ezzel a kapcsolattal baj, de azért a családjával nem kell rosszban lenni, ennyire hanyagolni. Ezt viszont szépen add elő neki. Te pedig fogadd el, hogy kevesebb időtök lesz egymásra, mert igen az ilyesmi vesz el az ember idejéből, de minél inkább elfogadjuk, tiszteljük egymás döntéseit annál többet nyerünk a végén.

2014. márc. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd. Magának kell rájönnie, hogy az élet nem olyan mint egy lányregény. A saját hibájából kell, hogy tanuljon.
2014. márc. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"2 hete "véletlenül" megismerkedett egy sráccal, és összejöttek."


2 HETE!!!!!!2 hete...2 hete...

Ez semmi!!!Tök rózsaszín ködben van a húgod, fiatal, szerelmes..ennyi.A fejed tetejére is állhatsz, akkor sem fog hinni neked!

Tényleg békülj ki vele, figyelj messziről, és mikor szüksége lesz rád, akkor legyél ott.Mindenkinek kell egy pár pofon az élettől..és meg is kapjuk sajnos.

2014. márc. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
37%
De ha ket hete ismerik egymast akkor ez nem is megcsalas. Vagy a fiuk nem talalkozgathatnak tobb lannyal? Nem ertem. Ha egyutt vannak honapok ota, be van mutatva a csalad, es utana tortenik ilyesmi, akkor esetleg beszelhetunk megcsalasrol. De persze neked akkor sem kene beleszolnod. Elmondtad a velemenyed, kesz. De ezen a ket het megcsalas dolgon nem tudom h sirjak vagy nevessek..
2014. márc. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!