Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha valaki nem akar...

Gabesz077 kérdése:

Normális ha valaki nem akar gyereket?

Figyelt kérdés
31 éves férfi vagyok, és eddig se nagyon akartam, most sem, és nagy eséllyel ez után se szeretnék, mert egyáltalán nem érdekel ez a gyerek dolog, mert teljesen boldog vagyok így is, nincs hiányérzetem (eddig sem volt sosem) .De ez vajon normális dolog? Vagy velem van a baj?

2017. szept. 2. 12:58
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
96%
Nincs veled baj, dehogyis. A lényeg csak annyi, hogy olyan nőt keress hosszú távra, aki hozzád hasonlóan nem vágyik gyerekre, különben könnyen lehet belőle konfliktus.
2017. szept. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
39%
igen.
2017. szept. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
92%
Miért ne lenne normális? Ugyanannyira az, mintha valaki akar gyereket.
2017. szept. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
58%
Igazabol " nem normalis", mert genetika szinten belenk van kodolva az utodnemzes... de nyugi! En sem vagyok gyerekre, a ferjem sem, es sokan masok sem, nem vagy tehat furcsa.
2017. szept. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
31%
Igen,én sem akartam,de van 2.
2017. szept. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
88%
Igen, nem kell mindenkinek szaporodnia. Csak az a gond, hogy főleg azok vállalnak gyereket/gyerekeket, akiknek nem nagyon kellene.
2017. szept. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim válasza:
91%
nem baj, én 45 vagyok és nem akarok, sőt egyre kevésbé akarok, a nagyobb baj hogy nehéz olyan párt találni aki szintén nem akar...
2017. szept. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
88%
Én sosem akarok egy betegségből kifolyólag, ennek örülnek a férfiak, de amint megtudják, hogy beteg vagyok, akkor már inkább a gyerek.. :(
2017. szept. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
70%

Kedves kérdező, 28 éves vagyok, nő, és nem akarok gyereket, soha nem is akartam. Féregnek tartom, aki azt hiszi, hogy az élet célja a gyereknemzés, amikor annyi szuper dolog van, amit csak gyerek nélkül lehet csak csinálni. Ráadásul, ha úgy vállalnék be egy utódot, hogy azt nem is akarom, akkor volnék csak felelőtlen. Aki nem tart normálisnak, az ezekbe bele sem gondol, és az illető ruhatára tele van szemellenzővel.


Szóval akkor egy randi? :D

2017. szept. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
45%
-csak* (Így kell sietve kommentelni.) :D
2017. szept. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!