Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy a párom már nem...

Lehet, hogy a párom már nem akar több gyereket?

Figyelt kérdés

3 éve vagyok együtt a barátommal, neki már van egy kamasz lánya, az előző házasságából. Köztünk 15 év van (ő 39, én 24), ami igazából nem lenne gond, mert jól elvagyunk. Már párszor rákérdeztem, hogy mik a tervei a gyerek témával kapcsolatban, de mindig csak kitérő választ adott: hol van az még?/amíg nem lesz saját lakásunk, addig nem kéne../egy gyerek minden nőnek kell.. Szóval ezeket a válaszokat adta. Gondoltam, idő kell neki, az őt ért csalódások után, így belenyugodtam a válaszába. Viszont úgy néz ki, hogy még idén be tudunk költözni végre a saját lakásunkba, amiben két szoba van. Hideg zuhanyként ért, mikor kijelentette: felesleges két szoba, az egyiket át kéne alakítani nappalivá... Ezek után mit higgyek? Jól gondolom, hogy ő nem akar több gyereket? Csak nem meri bevallani az igazat?! Egyszerűen nem lehet a jövőbeli tervekről beszélni, mert szinte azonnal tereli a témát. Én pedig mindenképpen szeretnék gyereket.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2015. jún. 20. 10:22
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
68%
Jol gondolod, es inkabb most rogton szakits, mert 5 ev mulva banni fogod azt az elvesztegetett 5 evet, es akkor mar 30 eves leszel. Most meg fiatal vagy uj eletet kezdeni.
2015. jún. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
10%

A férjed nem kitérő választ adott, hanem reálisat. Ő még fiatalnak tart téged a gyerekvállaláshoz, nem megfelelőek a jelenlegi lakhatási körülmények.


Az egyik szoba nappalivá alakításával nem értem mi a gond? egy háló nektek, egy nappali, egy gyerekszoba. Nem értem. A 2 szobából egyre mondta azt, hogy alakítsátok át.


Ülj le vele komolyan beszélni erről, ne nyaggatva. Ha elvett feleségül, gondolom működik a kapcsolatotok, képesek vagytok kommunikálni egymással....ugye??

2015. jún. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
71%
Nem "lehet" nem akar,hanem tuti nem akar több gyereket!
2015. jún. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
91%

Nem az a gond, hogy nem akar gyereket, hanem az, hogy jatszik veled. Nem mond hatarozott nemet a gyerektemara, mert nem akar elvesziteni, de igent sem mond, mert hazudni sem akar.

Marad a kozeput: kitero valaszt ad, huzza-halogatja a dolgot, remelven, hogy lassan beletorodsz.

2015. jún. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
80%

#2

Persze, most azert nem akar gyereket, mert a kerdezo tul fiatal, X ev mulva meg azert nem akar majd, mert o lesz hozza tul oreg.

2015. jún. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
71%
Ő nem akar gyereket, mert már kifele megy abból a korból (ehhez joga van), te meg nyilván akarsz gyereket, mert te meg befele mész abba a korba. A 15 év korkülönbség bizony ezt jelenti. Ő játszik veled, kell neki a friss pipihús. Különbözők a céljaitok, ne ragadj le. Ne várj, addig nyiss új kapcsolatra, amíg még nem késő.
2015. jún. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

#2-es válaszoló.

Mit nem értesz? 2 db szoba! Szóval az egyik lenne nappali a másik a mi hálószobánk... És akkor a gyerekszoba? És a végén leírtam, hogy nem lehet vele komolyabb tervekről beszélgetni, MERT RÖGTÖN TERELI A TÉMÁT! Túl fiatalnak tart? Hát ez érdekes. Akkor majd mikor én leszek 35 ő meg 50 akkor már lehet? Nem értem ezt a logikát...

2015. jún. 20. 10:43
 8/30 A kérdező kommentje:
A többi választ köszönöm! Szerintem még egyszer kerek-perec rákérdezek, aztán ha akkor is hebeg-habog, nem ad egyenes választ, így, hogy már a lakás kérdés meg van oldva, akkor az egyértelmű válasz lesz számomra. Bár nekem az a nappali átalakítós dolog, eléggé intő jel.
2015. jún. 20. 10:47
 9/30 anonim ***** válasza:
87%

Addig tisztázzátok ezt a gyerek kérdést, amig nincs közös ház, közös vagyon, mert akkor már nehezebb lesz otthagyni.

Ha te szeretnél anya lenni, ne mondj le róla az ő kedvéért.

Jobb lenne most tisztázni!

Ha ő mindig kitérő válaszokat ad, akkor te nem kérdezel elég határozottan!

Mondjon igen vagy nemet!

Ne hagyd, hogy kikerülje a választ!

2015. jún. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
77%
Ezt tényleg normálisan tisztázni kéne, ő gyakorlatilag már felnevelt majdhogynem egy gyereket és eléggé üvölt a szotiról, hogy eszében sincs újrakezdeni. Te meg még nagyon fiatal vagy, nyilván nem akarsz gyerek nélkül megöregedni. Ha ilyen lényegi kérdésben nem tudtok dülőre jutni, igazából fölösleges együtt maradnotok szerintem, hisz ez pont olyan kérdéskör, ami vízválsztó lehet egy kapcsolatban, ha nem vagytok ugyanazon a véleményen.
2015. jún. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!