Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A ferjem nem akar gyereket,...

A ferjem nem akar gyereket, mit tegyek?

Figyelt kérdés
6 honapja vagyunk hazasok.4 honapja probalkoztunk a babaval, sikertelenul. A ferjem 2 napja, amikor szoba jott a gyerek tema, kozolte, hogy igazabol megsem akar gyereket. Van mar neki 2 gyerek, az elozo hazassagabol. En 40 eves vagyok, ha most nem lesz, mar kesobb nem lehet. Valojaban nem is az bant, hogy nem szeretne tobbet, ez picit megertem. Hanem az, hogy ezt egyedul dontotte el. Nem kaptam egyaltalan valasztasi lehetoseget. Egyszeruen eldontotte, hogy nem lehetek anya. Mit gondoltok errol?
2016. okt. 10. 00:32
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
45%
Vagy fogadd el, vagy válj el és új pasi. Vagy vegyetek kutyát, az hálás, nem vág pofán, nem lop meg tizenévesen, nem lóg-bandázik-iszik-drogozik-viháncol ;D
2016. okt. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
88%
Joga van nem akarni gyereket, nem az a baj, hanem hogy hirtelen meggondolta magát. Az ember általában tudja, mit akar s nem szédíti a másikat azzal, hogy igen, majd hirtelen nem. Roppant furcsa és éretlen dolog meggondolnia magát.
2016. okt. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

Kutyank mar van, ketto is :)

Azt mondta, hogy nem akar tobb felelosseget. Ezert gondolta meg magat. Szerintem eddig sem akart igazan, csak a kedvembe akart jarni,vagy nem tudom. Uresnek erzem magam es haragszom ra. Nem tudom, hogy ezt tulelei e a hazassagom. Ezen kivul, minden tokeletes nalunk. Rendkivul jo a kapcsolatunk, nagyon jo az anyagi hatterunk is.

2016. okt. 10. 00:44
 4/35 anonim ***** válasza:
21%

Nem akarlak bántani, de 40 évesen már így is ki vagy csúszva.

Te nagyon akarod a gyereket?

2016. okt. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:

Nah igen,jobb lett volna korabban, de sajnos igy alakult:)

Annyira orulten nem szeretnek, ahogy latom sok nok, hogy csak ezen jar az agyuk...

Viszont a gondolat, hogy igy ki van mondva, kesz ennyi volt, nagyon szomoruva tesz. Szerettem volna legalabb egyszer az eletben erezni azt igaz mely feltetel nelkuli szeretetet, amit csak a gyerek irant kepes erezni az ember.

2016. okt. 10. 00:53
 6/35 anonim ***** válasza:
28%

Értelek.

Nem fog rámenni a kapcsolat :)) Akkor menne rá, ha te is úgy akarnád, ahogy azok, akiket látsz.

Nem csak a gyereket szereti az ember feltétel nélkül. Például az állatokat is, aki állatbarát :)

2016. okt. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

Igen, oket is ugy szeretem, csak ok meg mar nemsoka elmennek sajnos :(

A hazassagomat azert feltem, mert nem tudom, hogy elfog e mulni ez a rossz erzes. Szinte undor szeru, amit erzek iranta. Mint korabban irtam, nem azert haragszom ra, mert nem szeretne, hanem, hogy egyedul meghozta ezt a dontest, raadasul ugy, hogy egy hete meg a peteeresem lestuk. Amikor szoba jott ez az egesz 2 napja, akkor pont en beszeltem arrol, hogy mennyire megfog valtozni az eletunk, nem feltetlen pozitivan. Inteligens modon, terelgethetet volna akkor affele, hogy akkor talan megse legyen vagy ne "siessunk". Nem pedig eldonteni egyedul.Ez faj az egeszben, nem is tudom hogyan fogalmazzam meg...mintha ervenyesitene a hatalmat, hogy en pedig egyedul dontok feletted, arrol, hogy anya leszel vagy sem...

2016. okt. 10. 01:06
 8/35 anonim ***** válasza:
84%
Beszélj vele mindenképp, mert elég gerinctelen dolog, amit csinál. Valószínű beszéltél neki erről mindig is, ha ezt így oldja meg, felborít mindent. Nem vagy köteles tűrni, vágd be a morct nyugodtan, sajnos úgy tanul a "gyerek" ha nevelik, és büntetik.
2016. okt. 10. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
38%

A férjednek látnia kell,hogy te nem akarsz a tudta nélkül,beleegyezése nélkül gyereket akasztani a nyakába!

Ha esetleg nem venné észre akkor nyugodtan mondd el neki,hogy neked is jogod van dönteni.

A másik dolog::remélem nem bántalak meg,de célszerű lenne egy alapos kivizsgálás annak érdekében,lehet-e egészséges gyermeked? Igen gyakran találkozni azzal,az idősödő nők későn vállalnak gyermeket,ám azt sehol sem szokás leírni,hogy milyen gyakran járnak orvoshoz,milyen kezeléseket kapnak valamint hánynak születik nagyon beteg gyermeke! Csak az orvosi rendelőkben találkozhatunk azokkal akiknek a műtét nem sikerült!

Szerintem elsőként eme vizsgálatot kellene elvégeztetni mielőtt bánkódnál a gyerek miatt. Természetes dolog amire vágysz!

2016. okt. 10. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
56%

Megkérdezném mi az indok.

De amúgy egy gyerek vállalás 2 féltől függ ha már az egyik nem akar, akkor nincs beleszólása a másiknak. Ez olyan mint pl talizol valakivel s neked tetszik az illető a randin akitől szeretnél egy újabb randit, de a srác nemet mond. Kérdezem azt: Egyoldalu dolgokból lesz valami? Nem

Max ha a főnök behív melózni, kuss a nevem xD


Ha továbbra is akarsz gyereket és sikerül beleegyezést elérni maradj csak, de ha semmi és még mindig akarsz akkor keress valakit akinek nincsenek gyerekei.

Lehet örül, hogy túl van a kölykökön xD

2016. okt. 10. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!