Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális ha egy...

Szerintetek normális ha egy férj a saját feleségére irigy ha elöléptetik?

Figyelt kérdés
2010. máj. 26. 15:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

NEM:)

Én a párom sikereire büszkébb vagyok mint a sajátomra.

(lehet, hogy ez sem normális?!:) )



Elég önző dolognak látom...

2010. máj. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem normális,de általában igy működik.
2010. máj. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
nem normális, viszont sok alfa hím ezt vereségnek éli meg
2010. máj. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
39%

Egy jó házasságban nem. Ha a férj csak azért írigy,mert a felesége sikeresebb nála,akkor ott a kapcsolattal már baj van. De érthető akkor,ha a feleség érezteti a férjjel,hogy különb nála. Ez szintén a nem jó kapcsolatra utal.

Attól is függ,hogy a nőt miért léptették elő? Egy nőt ugyanis nem csak a tehetsége,tudása,szorgalma alapján lehet előléptetni. Az egyéb okokat nem sorolom.

2010. máj. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

nem. jó házasságban valóban nem.


de sok férfi esik ebbe a hibába.


ez miben nyilvánul meg? honnan tudod róla, hogy irigy?

2010. máj. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Utolsó lepontoztalak az utolsó gondolatodért, mert hülyeség. A férfiakat se mindig a szakmai tehetségük miatt léptetik elő.
2010. máj. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocs, a 15:37-esnek szólt.
2010. máj. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem...,jobban mondva a férfi jobban szereti mutatni,hogy Ő az erősebb minden téren,szeret bizonyitani és ezért nem nyűgözi le,ha a felesége magasabb pozicióban van,mint Ő!
2010. máj. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát megmondom: nem normális! Egy férfi aki felnéz és tiszteli a feleségét örül a sikereinek!!!!

Ez lenne a normális!


Ha a pasi irigy és nem tetszik neki, az azt jelenti, hogy lenézi a nőket és/vagy a feleségét, és önmagát magasabb rendűnek tartja mint a nőjét.

Tehát fél, hogy a nő sikeresebb és okosabb vagy jobb, mint ő. És ez megdöntené a hímsoviniszta szemléletmódját, miszerint a nő egy állat és buta, tehetségtelenebb a férfinél...stb.


Egy normális férfi büszke a felesége/párja sikereire.

Persze ezzel a nőnek sem szabad kérkednie, és visszaélnie, mint ahogy fordítva sem!


26.L

2010. máj. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az irigység minden emberben ott van.

"Miért nem engem léptettek elő?!" "Én is megérdemeltem volna, nem csak ő" "Bárcsak engem is előléptettek volna"..

Csak nem mindegy hogyan nyilvánul meg.

2015. jan. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!