Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik velem így az...

Miért viselkedik velem így az anyám?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Anyának mostanában hangulatingadozásai vannak. Egyik pillanatban elkezd poénkodni,szekálni aztán ha én is viccelődök elkezd kiabálni,sokszor még megis pofoz,hajamnál fogva rángat. Nem értem miért csinálja,apám kiskoromban mindig vert és tudja jól ő is hogy ez a módszer nálam nagyon nem válik be. Viszont azt érzem hogy egyfajta lelki traumát ad,hogy ezzel feltépi a múltbéli sebeket. Hiába próbálok vele beszélni,nem lehet. Mit kéne tennem?



2017. szept. 9. 17:39
 1/3 anonim válasza:
Hány éves anyukád? Lehet változókórban van,attól lehet neki hangulatváltozása
2017. szept. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
47 éves,én is erre gondoltam, de nem hiszem el hogy már másfél éve változó korban van.
2017. szept. 9. 17:59
 3/3 anonim ***** válasza:
A klimax már csak ilyen.
2017. szept. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!