Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így velem?

Miért viselkedik így velem?

Figyelt kérdés
Egy lány ismerősömről lenne szó. Amióta ismerem, úgy érzem, folyton rivalizálni akar velem. Nem tudom miért viselkedik így, ha bajban voltak, segítettünk nekik. Már az elején nem stimmelt valami. Láttam rajta, hogy nem kedvel, amit később be is vallott. Volt egy két eset, mikor segítettünk nekik, mert gondban voltak, jó viszony van köztünk, de azóta is úgy érzem, hogy folyton megjátssza magát előttem. Jelenleg kisbabát várok és bevallotta hogy féltékeny emiatt rám....de ezt sem értem, hogy miért. Ugyanakkor megjegyzéseket tesz a testemre, mutogatja ő milyen vékony stb. Nem tudom, mit akar ezzel elérni vagy mi a célja, de én úgy érzem, boldog vagyok, elégedett vagyok a testemmel, örülök annak, hogy szépen gömbölyödök, hisz erre vártam. Egyszerűen nem értem, miért ilyen mindig és hogy ez miért jó. Én úgy vagyok vele, hogy ha magát látja a legszebbnek, akkor nyugodtan, engem nem zavar, csak nem tudom miért kell így viselkednie. Azt akarja hogy rá legyek irigy vagy féltékeny? Tudja, hogy párommal is jól megvagyunk és most hogy nemsokára babánk lesz, még boldogabb vagyok. Persze nekem is vannak gondjaim, de nem szokásom panaszkodni másoknak, nem szoktam kifele mutatni azt, ha valami bánt. Egyszerűen nem értem miért ilyen velem és ezzel mi a célja. Évek óta ezt érzem rajta, de hogy tud ő folyton mindenkivel versenyezni??? Már arra gondoltam, hogy egyszerűen rákérdezek.
2014. máj. 7. 10:49
 1/6 Imola Ágnes ***** válasza:
Önbizalomhiány. Nem tudja magát értékelni, és ezért melletted csak akkor árzi jól magát, ha a te önbizalmadat rontja. Nem tudja elfogadni magát, ezért folyamatosan próbál jobb lenni, de mivel ez nem sikerül, téged kell lejjebb vigyen az ő szintjáre. Nem tudsz eltávolodni ettől a hölgyeménytől?
2014. máj. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen embert a környezeted legtávolabbikáról is iktasd ki és teljes rólad lévő hírzárlattal.
2014. máj. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ritkán találkozok vele, a viszonyunk se rossz. Amúgy szép lány, csinos, divatosan öltözködik. Eleinte én is azt hittem önbizalomhiány, de most már inkább az ellenkezőjét mondanám. Egymillió kép van fenn róla és szerintem tök jó csajnak látja magát. Tényleg szép lány, de miért kell erre még rájátszani? Ő tényleg ki is mutatja, hogy szépnek tartja magát. De ezt a versengést nem tudom hová tenni....
2014. máj. 7. 11:04
 4/6 Imola Ágnes ***** válasza:
Hidd el, aki ennyi képet rak fel magáról, hogy majd mások likeolják, meg dícsérjék, és gondolom nem egy fürdőrucis, pózolós közüllük, annak igen is nagy önbizalom hiánya van/egyébb komplexusai. Az önértékelését mások véleményéből szedi, ami soha nem jó.
2014. máj. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És te miért lógsz évek óta egy ilyen emberrel?
2014. máj. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem lógok vele, ritkán találkozunk családi összejövetelen.
2014. máj. 7. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!