Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem elég a bajom még lehurrog....

Nem elég a bajom még lehurrog. Azt mondja én nem vagyok a társa, akkor ő az ha így viselkedik velem?

Figyelt kérdés

Külföldre mentem,mert itthon nem boldogultunk.Nagyon nehezzen indultam el,bőghetnékem volt és minden bajom.Kettőnk miatt csinálom az egészet,nagyon nehezzen indultam el.Amikor mentem kifele,férfi létemre bőghetnékem volt,hogy több 100 km-re leszünk egymástól.Sajnos a munka nem jött össze,3 nap után elküldtek,nem feleltem meg sajnos.

A pénzemet kifizették.A kollégák is rendesek együttérzőek voltam,mondták ne adjam fel,menjek tovább,mert ők is így kezdték,az eleje nehéz hidjem el,és majd belejövök,külföldön munkába állni nem mindenkinek sikerül elsőre,mert más munkamorál,új környezet,mentalítás.

Nagyon csalódott és szomorú voltam,mert sok pénzt,és energiát belefektettem.A páromat is gyomorgörcsel nagynehezzen hívtam fel,hogy elmondjam neki.De amit kaptam tőle,nem erre számítottam.Hogy nekem semmi nem jön össze,egy szerencsétlen vagyok,biztos én vagyok a hibás,nem igaz,hogy nem tudom megállni a helyem és ezt olyan hangnemben,hogy bőgetnékem volt.Hogy ezt érdemlem?Nagyon rosszul esett,mert kettőnkért teszem,és nem adom fel,mert most is mindjárt indulok,újabb munka után nézni.Mondja ezt ő úgy,ha külföldre megyünk,akkor bőghetnékje van és teljesen bevan pánikolva.Szerintetek az normális,hogy így reagál?Nem az lett volna a normális,hogy azt mondja,jólvan semmi baj,ne keseredj el,menj tovább és biztos találsz valamit?Nem a bíztatás lett volna a normális?Ahelyett lehurrog,személyeskedik és bánt?


31/F


2015. febr. 10. 08:12
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
82%
Valóban adhatott volna szavaival egy kis lendületet, hogy újból legyen erőd nekiindulni. De nekem úgy jön le sajnos, hogy számára hiányzik belőled a férfiasság, az erő, ezért akadt ki rajtad.
2015. febr. 10. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
71%

Nem, nem normális a reakciója.


De abból, amit itt összehordtál, és főleg, amilyen "helyes"írással... szinte analfabétának tűnsz, csapongó, össze-vissza gondolatokkal. Ezt én sem nagyon tolerálnám.

2015. febr. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
85%

amennyiszer leírtad, hogy "bőghetnék", hát én ennyiszer egyetlen férfitól sem hallottam még ezt a szót...

Kicsit csajos ez az írás!

2015. febr. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező, nem, nem normális a párod reakciója. Legközelebb, ha így adja elő magát, mond meg neki, hogy ha ennyire jól tudja, mutasson példát, és húzzon el ő külföldre állást vállalni .... neki pont ugyanannyira joga dolgozni kettőtökért, mint neked...
2015. febr. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Fontos információ lenne, hogy miért nem feleltél meg. Mennyit fektettél ebbe az egészbe. Lehet, hogy a párodnak már elege van a kudarcaidból. Miért nem boldogultatok itthon? Milyen végzettségetek van? ...stb...
2015. febr. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Kedves második!Igen csapongó vagyok,mert jelenleg nem kicsit kivagyok.Beletud magad érezni a helyzetbe?Nagyon előksézülettel indultam neki,hogy megcsinálom,még a munka elött is kimentem interjúra,sok pénzembe került,és a maximális tudásomat beleadtam,mind a közben meg kellett kűzdenem a párom hiáyával,és igen amikor tegnap mondták,hogy még sem engem választanak,igen lelkileg odavágott.De csak hogy tudd,most is kint vagyok még,és nem adom fel,megyek tovább.Mindjárt indulok munkát nézni.
2015. febr. 10. 08:28
 7/29 A kérdező kommentje:

ma 08:27


Írtam,hogy nagyon sok energiát és pénzt.Még a munka elött is kiutaztam interjúra,és a munkába is oda tettem magam maximálisan.Lehet a fejem nem tetszett neki,vagy nem tudom.Nem vagyok egy nehéz esett,és igen dolgozom keményen,a kollégákkal is jól kijöttem.A főnök is normálisnak tűnt,végül nem tudom miért döntött így.A 3 nap még a szerződést is megakarta írni,majd nap végén megondolta magát!!

2015. febr. 10. 08:32
 8/29 anonim ***** válasza:
81%

#3: persze, tudjuk, egy férfinak nem lehetnek érzései. Ezért buknak a bunkókra. Aztán meg jönnek ide sírni, hogy mit csináljanak, a párjuk egy bunkó.


Kérdező: ez elég nagy bunkóság volt tőle. A normális az lett volna, ha bíztat, vagy legalábbis együttérez veled. Oké, némileg magyarázható a dolog azzal, hogy ő is stresszes amiatt, hogy vajon sikerül-e, meg a távolság sem tesz jót az érzéseknek. De mondom, nem ez lett volna a normális reakció.

Te ismered őt, te tudod, hogy ez nála megszokott viselkedés-e, vagy csak most volt valamiért túl feldúlt, amit szerencsétlen módon rajtad vezetett le?

Minden esetre ha alapjáraton ilyen, nálam hamar lapát lenne.


Abban sem vagyok biztos, hogy jó ötlet volt külföldre menni. A kerítés ott sincs kolbászból (bár sokan szeretik úgy beállítani), nekem jónéhány ismerősöm, aki külföldön próbált szerencsét, kis időn belül hazatért. Ráadásul a távolság csak újabb problémákat szül.

Azon meg, hogy valami nem jött össze, nem kell túl sokat lelkizni. Nincs olyan ember, akinek minden összejönne, csak az óvatosabb és/vagy rutinosabb ember eleve nem kezd olyanba, amiben nem biztos. De ettől nem kell, hogy rosszul érezd magad.

2015. febr. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
85%
Én a helyedben hasonló hangnemben adtam volna ki az útját.
2015. febr. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 Költőnő? ***** válasza:
71%

tarts ki, elsőre ritkán jön össze. De kicsit tényleg kevesebb "hiszti" kéne. Oké, szar meg minden, de aki külföldre megy, az igenis gondolja át, mit vállal és ne essen térdre az első kudarc után.

Nem kell ilyen görcsösnek, érzékenynek lenni. Az élet néha egy játék, néha egy küzdelem, légy türelmes és rugalmas. A gyomorgörcs nem segít.

2015. febr. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!