Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt szeretnem kérdezni hogy...

Berani kérdése:

Azt szeretnem kérdezni hogy egy fiatal aki egész életében nevelőintézetben volt es egy évig utogondozott volt annak mennyi pénz es hogyan jár? Ugyanis most az utcán van 20 éves lesz 19 éves koráig volt meg nevelőszülőknel!

Figyelt kérdés

#intézet #nevelő szulok
2017. szept. 10. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, hogy akik kikerülnek, azok kapnak valami életkezdő segélyt.

Nem magamtól találtam ki, egy intézetis mondta, hogy abból vette a házát, persze csak egy szoba-konyhás kis vályogházról van szó, olyan 1,5-2 millió közötti árban.

Nem tudom igaz e, biztos lesznek akik ezt megerősítik, vagy megcáfolják.

2017. szept. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Első jól mondja, az összeg is stimmel. Amint nagykorú lesz, megkapja.
2017. szept. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Ha most utcán van, szabad kérdeznem miért nem maradt utógondozott?
2017. szept. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, körülbelül annyit kap.

+árvasági, ha a szülei meghaltak(és van papír, hogy dolgoztak)


+ha tanul még az említett, kap pénzt. Nem hiába mondják sokan, hogy Minél tovább maradj bent a rendszerben, és tanulj, ameddig tudsz!


Főiskolára, egyetemre könnyebb bejutni, ha hátrányos vagy. Vagy llegalábbis olcsóbban. Persze, ha felvesznek, de utána kell járni.

2019. aug. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!