Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy babát várok és a...

Lehet, hogy babát várok és a párom messze dolgozik tőlem és megkérdeztem tőle a telefonba, hogy szokott-e gondolni rám és ő azt válaszolta, hogy rám nem csak a babánkra, mit jelent ez? Akkor ha szülök neki engem már nemfog szeretni csak a kicsit?

Figyelt kérdés
2010. máj. 26. 22:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Szia! Baromi szar választ adott. Nekem le esett volna az állam. Én megkérdezném, hogy ezt hogy érti, mert a leírtak alapján arra gondolok, hogy nem szeret. Így jövője nincs egy kapcsolatnak. Max. apa gyerek kapcsolat lesz majd jó.
2010. máj. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
De már szétmenőben volt a kapcsolat, vagy mi?
2010. máj. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%

Nem lehet, hogy azt mondta

"nem csak rad, hanem a babara is"?

2010. máj. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

A pasik sokszor bénák ha ki kell magukat fejezni. (tisztelet a kivételnek)

Az én páromat megkérdeztem kivitte-r a szemetet s azt mondta persze. Késöbb kiderült csak fejben döntötte el, hogy kiakarja vinni :P. Szóval vagy megmagyarázza neked vagy gondolkozz el a továbbiakról mennyire lesz jó neked s esetleg a babátoknak.

2010. máj. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
vagy csak viccelt?
2010. máj. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt tole kellene megkerdezni ahelyett, hogy spekulalsz, hogy felrehallottad-e vagy rossz szandekkal mondta. Vele kell megbeszelned! Mas nem tudhatja, hogy o pontosan mire gondolt. Egy kapcsolatban, amibe gyereket vallalsz, tudnod kellene, hogy mit is akar az az ember, aki a gyereked apja lesz. Milyen kapcsolat az, amiben ilyen fontos dolgokat nem beszeltek meg? Ha nincs jo kommuunikacio, nem fog sokaig tartani...
2010. máj. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
De hát csak tudod, hogy milyen a saját kapcsolatod!? Ha eddig minden jó volt, nem mondhat hirtelen ilyet, akkor félrehallottad. Mikor találkoztatok utoljára? Akkor milyen volt?
2010. máj. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem csak viccelt. De hülye egy vicc, az tény.


Egy újdonsült kismama igencsak érzékeny tud lenni. Saját tapasztalat. Én sem értettem a viccet amikor terhes voltam. Pedig háromszor is voltam.


Ha pedig nem viccelt, hanem komolyan gondolta, akkor pedig szerintem mindannyiunknál jobban tudod, hogy értette. Ez nem valami fényes a jövőtökre nézve.


De ha már föltetted ide a kérdést, gondolom inkább tényleg csak viccelt.

2010. máj. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy "szülök neki"? Nem kettőtöké lesz a baba,csak az övé? Szerintem is csak rosszul hangzott a dolog. Kérdezd meg,hogyan értette,mert az ilyesmiből lesz a felesleges sértődés.
2010. máj. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
:(
2010. máj. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!