Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen anya az ilyen? Lelkileg...

Milyen anya az ilyen? Lelkileg mélyponton megkérdeztem anyámat, minek kellett megszüljön engem, erre azt válaszolta, hogy már ő is gondolt erre.

Figyelt kérdés
2011. máj. 13. 12:51
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
71%
Sokkterápia és kb annyit jelent hogy: gondolkozzál már egy kicsit kislányom!
2011. máj. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
63%
xD Te kérdezted:)
2011. máj. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Hát ti biztosan nem voltatok soha lelkileg mélyponton.
2011. máj. 13. 12:58
 4/40 anonim válasza:
79%
lehet ő is mélyponton van
2011. máj. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
29%

Ez durva,én erre csak annyit mondtam volna hog : igen anya,bánod,hogy megszültél?De a lábad szét tudtad tenni!

Lehet kaptál volna emiatt egy pofont de legalább megmondtad volna neki a véleményedet.

az ilyen nem anya hanem egy semmit érő dög!

21/N

2011. máj. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
78%
Milyen gyerek az olyan, aki ilyet kérdez? Egy anyának legalább olyan fájdalmas ezt hallania, mint neked az ő válaszát.
2011. máj. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
74%
Én inkább azt kérdezném,hogy milyen gyerek az ilyen????? Nem gondolod,hogy beletapostál édesanyád lelkébe,aki ha jól gondolom mindent megad neked????Gondolkozz el egy kicsit...
2011. máj. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
83%
De voltam lelkileg mélyponton és ugyan ezt a választ kaptam meg még különbet is, csak volt bennem annyi önkritika hogy elkezdtem azon gondolkozni hogy lehet abba kellene hagyni az önsajnáltatást, és kezdeni valamit az életemmel és ahelyett hogy egyre mélyebbre és mélyebbre süllyednék, azon kellene agyalni hogy hogyan oldhatnám meg a problémáimat, ahelyett hogy mindenkinek csak még több problémát okozok a saját hülyeségeimmel. Szerintem igen, a sokk az ami fel tudja nyitni az ember szemét ha alkalmas rá. Ha nem, akkor meg tökmindegy. Nem tudom mást elkövetett e az anyád ellened de ha nem, akkor szerintem kezdj el gondolkozni hogy mi visz rá egy anyát hogy ilyet mondjon, és akkor lehet rájössz hogy a hiba valóban benned van.
2011. máj. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
71%
Hülye kérdésre, hülye válasz.
2011. máj. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
83%

Én is néha megkérdem magamtól, hogy minek nemzettem két fiút.


De olyan jó magamnak válaszolni erre a kérdésre! :)

2011. máj. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!