Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ikres sztorikat aki tud...

Ikres sztorikat aki tud mesélje el!?

Figyelt kérdés

az ikrekkel kapcsolatban minden érdekel

főleg vicces sztorik

érdekességek

különleges ikerpárok

megtudod e a körülötted élő ikerpárokat külömböztetni vagy bármi más


2010. máj. 27. 16:11
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
van ikertesód?megtudsz e lenni nélküöle
2010. máj. 27. 16:12
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van 1 ikertesóm...nagyon hasonlítunk egymásra (ez idegesít néha) de néha hasznos mert 1 osztályba járunk és ha vmit nem tudok és kihívnak felelni és ő azt pont tudja akk kimegy ő :D persze ehez jófej osztálytársak kellenek ami megvan :D

az unokatesómék is ikrek de nem mindig tudom őket megkülönböztetni...lányok..

14/f

2010. máj. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Zeneiskolában ismertem egy egypetéjű lány ikerpárt. Nagyon hasonlítottak egymásra, csak kb. tíz centiről tudtuk megállapítani egy fülük mögötti pici pöttyről, hogy ki kicsoda [kinek van, kinek nincs]. A jellemük teljesen különböző, de hangjuk, hajviseletük, öltözködésük, mozgásuk annyira hasonlított egymáséra, hogy gyakran kevertük őket.

Anyám ismerősének a fiai [szintúgy egypetéjűek] pedig ötévesen a bújócskázáskor szórakoztak magukkal, illetve akkor is jót mosolyogtunk rajtuk, amikor szembefordultak egymással, és mintha tükörképe lett volna egyik a másiknak, utánozták egymást, a legapróbb részletekben is.


Nem mindig vicces, de példaértékű és különleges, ugyanakkor normális élete van Abigail és Brittany Henselnek. Ők sziámi ikrek, lányok, szétválaszthatatlanok. Húszévesek.

Kik ők, honnan, stb. itt: [link]

Videók itt: http://www.youtube.com/results?search_query=abby+brittany+he..

Senki sem érti hogyan, de valahogy járni is megtanultak, aztán autót vezetni is, stb., habár egyikőjük agya csak az egyik oldalt, a másik csak a másik oldalt irányítja. Sok mindenben nem értenek egyet, eltérő az ízlésük, az alvásritmusuk is, de muszáj együtt lenniük, nem tehetnek mást.

2010. máj. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

köszi:D

első:és szereted az ikredet?:p

amugy ja..ahhoz csak jó osztály kell akik nem ilyen beárullak titeket

és titeket hogy hívnak így a tanárok pl ikreknek vagy a neveteken avgy hogy

és szereted ha ikreknek hívnak?

ha nem akarsz nem muszáj válaszolni:Damuigy ezt minden ikerpártól is kérdezem!!!!!!!!

második:a sok iker...:D

őket sajnálom akiket a második bekezdésbe írtál

idegesítő lehet hogy vki mindig ott van és nélküle szó szerint semmit nem csinálhatsz

2010. máj. 27. 19:28
 5/17 A kérdező kommentje:

ha van ikred írd le nekem:

milyen érzés hogy van egy másik belőled

hogy szólítanak mondjuk a tanárok pl ikreknek vagy pl:

annyira nem tudnak megkülömböztetni hogy mondjuk:

téged zsuzsának tesódat meg esztinek hívják akkor annyira nagy a hasonlóság h zsuzsaeszti mindkettőtök vagy simán az ikrek

szereted ha ikreknek hívnak?szereted hogy van az ikreddel közös neved?

egypetéjüek vagytok..nemetek?

lehetőleg úgy írjatok hogy többesszámba h jelen vagytok mindanyian mármint az ikretek is

érdekeségek csak rólatok?

volt már ciki helyzetetek abból hogy összekevertek

szoktatok összeöltözni vagy olyanokat csináltok mint egy ikerpár hogy egymás helyett feleltek

ikrek:mindent akarok tudni rólatok

2010. máj. 28. 19:43
 6/17 anonim válasza:
86%

van ikrem fiúk vagyunk egypetéjüek 11 évesek az ikrem is itt van együtt írjuk:

milyen érzés hogy egyek vagyunk csak mégis kettő van belőlünk?hát fura...ikrem sziámi akarna lenni szerinte az király lenne

nevünk:dávid ábel

így hívnak:

az ikrek

dávid ábel

ábeldávid

fiúk

baranyi ikrek (mert baranyi ábel és dávid vagyunk)

ikerfiúk

de általában az ikrek

érdekességek:annyira hasonlítunk hogy ha valamejikünk egyedűl csinál egy videót magáról amiben csak ő van és a másikunk nincs két hét múlva megnézzük és nem emlékezünk melyikünk volt mert a hangunk egyforma teljesen a stílusunk is és ugyan ugy nézünk ki teljesen izlés csajok stb csak az a baj h a csajoknak nem tetszünk mert kettő van belőlünk és ezért

alsóban negyedikben egyszer sírva jöttünk haza mert szétültettek a suliban

egyszer a haverok még ugy külömböztettek meg hogy ábel állán volt egy anyajegy de aztán megjelent nekem is valahogy egy petty ugyan ott

ciki helyzet:

már nem emlékszünk mejikünk de egyikünk nem jött suliba valentin napon és megkérdezte osztályfőnökünk hogy melyikünk van itt és véletlenül a másikunk nevét mondta az az egy aki nem hiányzott

és az amejikünk rosszul mondta nem mert szólni meg mer kicsit félősek vagyunk az iskolában

tegyük fel én maradtam otthon és ábel mondta azt véletlenül hogy ő dávid

és akkor a tanár elkezdte az összes jegyemet ábel részéhez beírni (ciki volt amikor kiderült)

még annyi érdekesség hogy ebben az évben minden dolgozatunkra egyforma jegyet kaptunk kivéve három dbra

sokszor csinálunk olyat hogy egymás helyett felelünk mer az osztálytársak ugyse veszik észre mert ugyan olyanok vagyunk a tanárok meg főleg nem vesznek észre de általában vagy azt csináljuk hogy együtt megtanulunk vagy hogy együkünk ezt tanulja másikunk azt..így ha én meg tanuloma törit és az ikremet hívják felelni akkor én megyek

amugy iksolában első középső padsorban legelől ülünk tanárok szerint elég ijesztőek vagyunk mert annyira hasonlítunk hogy azmár rémisztő

mindig csak ugyanazt a ruhát vesszük fel

2010. máj. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok. Van egy tanár aki mindig úgy hív minket h klónok :D amúgy általában ikrek vagyunk..de az olyan hülyén hangzik szal nem szeretem
2010. máj. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%

uccsó:

gyahh klónok

durva

minket baranyi ikreknek hívnak a tanárok

szted az jobb?

2010. jún. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
100%
ja teggnap a kis ikreknek nevezett az egyik tanáér
2010. jún. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Hugomék ikrek, 9 évesek, rettenetesen cukik. Vicces sztorim nincs (csak külön-külön), de volt pár jelenet: pl.: anno reggel oviban egyforma ruha, és az egyik állítja, hogy az övé az a ruhadarab és a másik is!! Nem mintha nem lenne mindegy!! :D "De az az enyém!!" Laza fél órán keresztül. :D Többször is volt ilyen. :D
2010. jún. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!