Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti a 16 éves lányotoknak...

Ti a 16 éves lányotoknak mennyi bulizást, alkoholt engednétek?

Figyelt kérdés
És meddig engednétek el, milyen gyakran?

2017. szept. 22. 17:40
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
13%
Bulizást semennyit, alkoholt ünnepnapokon egy fél pohár pezsgőt, vagy nyáron havonta fél pohár gyenge sört.
2017. szept. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
88%
Amennyi nem megy a tanulás rovására.
2017. szept. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
27%

Alkohol nem kiskoru lanynak valo

Buli mehet alkohol nelkul de csak hetvegen ha nem kell koran kelni

2017. szept. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
27%

Hülye vagy? Semennyit!

Alkoholt pedig csak otthon, családi ünnepségek, vendégség alkalmával!

2017. szept. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
29%
Semennyit. Értelmes embernek nem az a szórakozás, hogy diszkóban / kocsmában piál (akár hányásig). Lehet meg is dugatja magát a mosdóban / odakint a bokorbón. Kétszer voltam ilyen helyen. Elég is volt egy életre. Normálisabb szórakozást nem tudsz elképzelni magadnak ? Pl. közös kirándulás a barátaiddal. Szégyen, hogy valaki itt tart 16 évesen. Főleg egy lány.
2017. szept. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
26%

16 évesen elengedném-e egy csomó részeg tinipitsa közé, akik a wc-ben dugnak, és hazafelé végighányják az utcát?

Nem, és csalódnék benne, ha menni akarna.

Az alkohol meg nem való neki, fiatal még hozzá.

2017. szept. 22. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
75%
mennyi begyepesedett ember van itt...nagyon remélem, hogy az előttem szólók csak viccelnek:DD könyörgöm, nincs abban semmi ördögtől való, ha 16 évesen valaki már néha eljár bulizni, és esetleg még iszogat is. mikor "élje ki" magát, ha nem fiatalon?? szerintem sokkal gázosabb, ha valaki huszonévesen kezdi el bepótolni a tinédzseréveit, mert akkor túlságosan korlátozták, és féltették a szülei. nem mondom, hogy igyon valaki hányásig, meg dugassa meg magát mindenkivel, mert az persze, hogy nem jó, sőt. de ne 16 évesen kezdje el valaki nevelni a gyerekét...ha addig jól nevelte, akkor már van egy olyan értékrendje, miszerint nem fog mindent megengedni magának, és ami a legfontosabb, ismeri a dolgok MÉRTÉKÉT. mindennek ez a kulcsa. szabad, csak mértékkel. (a legtöbb dolgot, mert azért mondjuk ne próbálja ki a drogot...)
2017. szept. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
67%

Jó sok álszent válaszolt neked kérdező :D Gondolom ők soha nem ittak semmit, jó sz.r életük lehet ha ilyen begyepesedettek.

Szóval, tapasztalatból mondom hogy semmi bajod nem lesz ha eljársz bulizni és iszol is. Nem azt mondom hogy hulla részegre kell inni magad és minden nap hajnalokig csapatni, der nagyon jó emlékek születnek a haverokkal átbulizott éjszakából.

Mi 16 évesen már rég bulizni jártunk és ittunk is rendesen és láááám, most 21 vagyok, nem züllöttem le, sikeresen kitanultam mindent amit szerettem volna, jelenleg pedig tanulok és dolgozom is.

21/L :)

2017. szept. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
44%
16 éves lány vagyok. Nem járok bulizni de nem azért mert a szüleim nem engedik, erről szó sincs. Hanem inkább a társaság miatt. Iszok alkoholt is de mértékkel, itthon is megengedik, ha vendégségben vagyunk akkor is de van mikor én utasítom vissza mert egyszerűen nem szeretem pl a sört. A szüleim mindig mondogatják hogy elmehetnék már valahova, de most úgy őszintén. Bárhova mennék a fiatalok 90%a már totál részeg lenne, és tudom jól hogy mellettük egyáltalán nem érezném jól magam. Volt már rá példa és hát ja már majdnem hogy gáznak tartottam hogy én voltam az egyetlen józan. Gáz a mai fiatalság.:)
2017. szept. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
82%
Persze, hogy jártam bulizni 16 évesen, ittam is, mondjuk amikor tényleg részeg lettem, azt utólag megbántam. Nem dugtam mosdóban. A tizenéves kori bulik a legjobb élményeim közé tartoznak. Mindemellett leérettségiztem, van két diplimám, családom, munkám és nem bántam meg.
2017. szept. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!