Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, ti hány éves korától...

Szülők, ti hány éves korától engednétek a lányotoknak, hogy a strandon tangás fürdőruhában legyen?

Figyelt kérdés

2015. jún. 21. 17:09
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/89 anonim ***** válasza:
44%
Nekem 17 évesen engedte meg.. :) ..
2015. jún. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/89 anonim ***** válasza:
82%
Remélem, hogy több ízlést sikerül belé nevelni, minthogy ekkora hülyeségre vetemedjen!
2015. jún. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/89 anonim ***** válasza:
44%
17 szerintem reális. Se nem túl korai se nem túl szigorú. 18 vagyok de még most se rohangásznék tangában a strandon max ha izmos feszes kigyúrt fenekeim lennének.
2015. jún. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/89 anonim ***** válasza:
78%
3-as: fenekeid??? Neked hány feneked van?
2015. jún. 21. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/89 anonim ***** válasza:
87%

Felnőtt nő vagyok, de soha nem húztam és nem is fogok tangás fürdőruhát felvenni, bár nagyon nem vagyok prűd, sőt, és semmi bajom azzal, aki felveszi, de én ízléstelenül érezném magam benne, pedig alapvetően tényleg nem vagyok egy visszafogott, félénk vagy konzervatív személyiség.

És ugyan fiam van, de ha lányom lenne, akkor ha elmúlt 18, akkor azt vesz fel, amit akar, de addig én biztos nem nézném jó szemmel.

2015. jún. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/89 anonim ***** válasza:
86%
hát igazából az enyémnek jó ízlése van, sose venne fel ilyet, de ha akarná, nem tiltanám meg neki, akárhány éves is.
2015. jún. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/89 anonim ***** válasza:
89%
Azt nem tudom, de az ízlésem sirva könyörögne hogy ne tegyen ilyet.
2015. jún. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/89 anonim ***** válasza:
79%

Onnantól hogy jogilag vagy technikailag felnőtt.

Az más dolog, hogy akkor se örülnék neki.

2015. jún. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/89 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos muszáj azt mondanom, hogy ízléstelen, mert eddigi tapasztalataim alapján ezek a lányok/nők valamiért nagyon úgy érzik, hogy abszolút kívánatosak, pedig nem ártana figyelembe venni a büfénél étkezőket, hogy valahogy nem oda passzol egy segg látványa. Valamelyiknek még a szőr is kilóg a pcsájából, de akkor is ott rázza. Érdekes az ízlésesebb nők miért használnak legalább ilyenkor strandkendőt? De amúgy lenne kedves egy nő elmagyarázni, hogy miért kell kitenni a büdös vala-gat, és miért jó, ha a sportcsíkot egy madzag közben törölgeti? Persze nem egy intim együttlétről beszélek meghitt pillanatban, hanem nagy közönség előtt.... Feltűnési viszkezegség vajon?
2015. jún. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/89 anonim ***** válasza:
79%
Nem, "valaki dugjon már meg, az se baj ha pasi" életérzés, kérlek alássan, kedves utolsó.
2015. jún. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!