Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni egy olyan...

Mit lehet kezdeni egy olyan apával, akinek fontosabb az új nője, mint a saját gyerekei?

Figyelt kérdés

Adott egy apuka, aki túl van a legszebb évein de élni szeretne. Van két gyermeke, abból az egyik még a 18-at se töltötte be. Felszedett magának egy olyan nőt, aki már oda is bútorozott és lehet, hogy feltett szándéka a saját (már nem kiskorú) gyerekét is oda költöztetni. Csak egy a baj a nővel, hogy konkrétan mindenkit provokál, mindenkivel veszekszik, mindenki háta mögött megy a susmus. Valószínűleg, apukát (és persze a vagyont) magának akarja, de vannak korlátok. Hiába mondja, mindkét gyermeke, hogy ez így nagyon nem jó, nem érdekli. Sőt, még heves vitákba is képes érte belemenni. Tipikus eset, hogy egy igénytelen nő, akinek szinte szó szerint semmije nincs (még tető sincs a feje felett), munkája is alkalmi, belecsöppen a jólétbe és próbálja teljesen kihasználni. Viselkedése provokatív, hazudik, manipulatív, kétszínű, amúgy meg buta egy nő. Egy dolog, ami van neki, az a teste, de az is hagy némi kívánni valót maga után. Félő, hogy apuka részéről ez nem csak egy hóbort. A gyerekek teljesen kivannak. És, ha valaki szólni mert egy szót is, "arra fúj" és vetélytársnak/ ellenségnek érzi. (Már mint a nő; mindenkit el űz, leépít.)


Köszönöm a válaszokat.


2017. szept. 26. 21:58
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
* és nem úgy viselkedni
2017. szept. 26. 22:39
 12/24 anonim ***** válasza:
60%
"Itt csak arról lenne szó, hogy az adott hölgyemének is alkalmazkodnia kellene" - nyilván. A társához. És nyilván alkalmazkodik is, különben nem lennének együtt. Nem?
2017. szept. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
24%
Kérdező, ilyen témában ne várj értelmes válaszokat ebben a kategóriában, ugyanis többnyire kivénhedt, elvált nők írogatnak ide, és nyilván nem veled fognak együttérezni ebben a történetben
2017. szept. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
44%

#13, nézd, én férfi vagyok, és őszintén szólva már a Kérdező első két mondatától hátast dobtam... nem tudom, mit gondol... azt, hogy attól, mert az embernek gyereke születik, megszűnik férfi (vagy nő) lenni?

Vagy honnan veszi azt, hogy az ember gyerekének beleszólása lenne az ember párválasztásába?

2017. szept. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
48%

Megvan a véleményem az ilyen kivénhedt hülye fszikról, akik összeállnak ilyen fiatal buta, ruppótlan tyúkokkal.

tisztelettel kérdezem, miért nem okos nőkkel állnak össze, akiknek egzisztenciájuk is van? Az ilyen fszi megérdemli, hogy öregkorára egyedül maradjon, és a kutya se hugyozza oldalba.

2017. szept. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
45%

#15, de most őszintén, szerinted az, hogy neked "megvan a véleményed", az szerinted mennyiben érdekli az érintetteket? És nem, aki "kivénhedt hülye"-ként (hogy idézzelek) egy fiatal nővel áll össze, annak öreg korára nem "senkije se lesz", hanem ugye egy fiatal párja. Jó, értem, savanyú a szőlő, vagy mifene...

Egyébként ez itt totál off, mert a kérdésben szereplő nőnek nagykorú gyereke van...

2017. szept. 27. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
50%

00:01

"Megvan a véleményem az ilyen kivénhedt hülye fszikról"


Megvan a véleményem az ilyen kivénhedt hülye lotyókról, akik azért gyűlölik a férfiakat, mert még bottal sem piszkálják le a pókhálót a nu nájáról.

2017. szept. 27. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
66%

1. Ha jól értem, az apa "gyerekei" közül a legfiatalabb is majdnem 18 éves - azaz gyakorlatilag felnöttek, az "új nö" gyerekei nagykorúak - azaz az apa meg a nö közt igen nagy korkuülönbség nem lehet.


2. A nö nem hagyja, hogy a párja gyerekei beleszóljanak a kettejük életébe, kiáll magáért és ezért van vele bajod.


3. Ha az apának megfelel, akkor nem valószínü, hogy egy buta, olcsó nöröl van szó, csak te vagy irigy.


4. Neked semmi közöd más magánéletéhez, ha az apának így jó élni, akkor az csak rá meg a párjára tartozik.

2017. szept. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
43%

Annyit tudsz tenni, hogy nem tartod vele a kapcsolatot. Majd ha ráeszmél, hogy mibe csöppent, akkor fog menni hozzátok sírva. Akkor meg eldöntöd, hogy hajlandó vagy-e segíteni rajta.

Nem apád lesz az első kappan, aki idős korára pi.navakságot kap, és boldogan hagyja, hogy mindenéből kisemizze az új választott és az ingyenélő családja.

Majd a fejéhez kap, ha utcára teszik.

2017. szept. 27. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
50%

Hagyd, az itt írogatóknak FOGALMUK SINCS milyen az, amikor a szülőd egy új farok--punci miatt szó szerint telibeszar.


Én 10 éve alig beszélek apámmal, mert az új nője "nem engedi". Én elfogadtam, örültem neki, hogy társa van, végre szerelmes, de amikor a nőci már minden baromságba belekötött (ha megcsináltam, miért, ha nem, mekkora szmét vagyok), és állandóan apán lógott, na ott elég volt.


Amikor még együtt laktunk SEM tudtam beszélgetni apával (a nőjével nem lehetett, mert folyamat lehurrogott), max. HETI 10 percet!, mikor a mostohaanyám épp elment valahová.


10 éve jöttek össze, azóta ennyi köztünk a kommunikáció, amióta elköltöztem háromhavonta jó, ha látom, mert "eljöhet".


Fogadd el, van, akinek olyan nagyon fontos az új "társ", hogy felőle a családja!, gyereke meg is dögölhet.

2017. szept. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!