Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor van joga beleszólni az...

Mikor van joga beleszólni az új párnak abba, hogy valaki mennyi gyerektartást fizet?

Figyelt kérdés
Összeköltözés, eljegyzés, házasság, közös gyerek után?
2017. szept. 27. 08:45
 61/117 anonim ***** válasza:
12%

"Vasectomiát az esküvő előtt, például." - a dolog nem arról szólt, hogy soha, egyáltalán nem akar gyereket... egyébként nem, szerencsére nem csak olyan megbízhatatlan nők léteznek, akik a teherbeeséssel elveszítik a gerincüket, léteznek teljesen normálisak is, akik tudják, hogy egy gyereket két félnek kell akarni.

Kérdező párja egy valódi hibát követett el, elsőre rosszul választott... és ennyi.

2017. szept. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/117 anonim ***** válasza:
15%

"Nem akarta aha olcso kifogas

De rettegj es nehogy teherbe es mert uriember leleP figyelem hianya miatt" - lehet, hogy a Kérdező egy normális nő, aki tudja, hogy a nem kívánt, de a védekezés ellenére mégis bekövetkezett terhesség megoldása a megszakítás, és nem a "majd, ha a karjában tartja, majd úgyis... " aljaskodás.

2017. szept. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/117 anonim ***** válasza:
84%

" a dolog nem arról szólt, hogy soha, egyáltalán nem akar gyereket... "


Ismered netán a szóbanforgó férget, vagy te magad vagy az, hogy ezt ilyen magabiztosan kijelented?:-)

Egyébként ez a duma a tipikus pitsahülyítés a nős pasik részéről. El van hanyagolva, nem is akart gyereket, már rég nincs is szex stb, stb...Ismerek családapát, aki ugyanezzel hülyítette a szeretőjét több, mint 3 évig, közben otthon csinált még 2 gyereket a már meglévő mellé. Nyilván teljesen akaratlanul, és abszolút szexmentesen...:DD

2017. szept. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/117 anonim ***** válasza:
13%

#63, nézd, mivel én kujtúrlény lennék, eleve nem férgezek senkit a tények pontos ismerete nélkül.

És nem, a helyzetet ismerem, én is kaptam az exemtől anno "meglepibabikát"... és pontosan tudom, milyen ez.

Viszont el kell keserítenem az átkozódókat, a sors valóban elintézte érdem szerint, azóta boldog kapcsolatban élek egy "nem anyatípusú" nővel:)

2017. szept. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/117 anonim ***** válasza:
73%

"#63, nézd, mivel én kujtúrlény lennék, "


Azt látom.:D

2017. szept. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/117 A kérdező kommentje:

Nem értem miért kell elítélni. Nem akart gyereket, de a felesége rábeszélte mert ő akart.


Biztos nehéz ikrekkel, de én SOSEM fogom elanyagolni magam vagy a férjem. Már az elején is, pl nem alakított ki napirendet, igény szerint szoptatta őket pedig mondta a párom hogy jó lenne a tápszer, minden nyekkre ugrott hozzájuk, sokszor bent aludt a gyerekszobába a szoptatásra hivatkozva stb.

2017. szept. 27. 13:39
 67/117 A kérdező kommentje:
Ja és nem én szedtem el meg én szálltam rá, ő udvarolt nekem.
2017. szept. 27. 13:42
 68/117 anonim ***** válasza:
86%

"Biztos nehéz ikrekkel, de én SOSEM fogom elanyagolni magam vagy a férjem. Már az elején is, pl nem alakított ki napirendet, igény szerint szoptatta őket pedig mondta a párom hogy jó lenne a tápszer, minden nyekkre ugrott hozzájuk, sokszor bent aludt a gyerekszobába a szoptatásra hivatkozva stb."


Na jó, eddig is sejtettem, hogy csak egy troll vagy, de ebből már teljesen egyértelmű.:-)

2017. szept. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/117 anonim ***** válasza:
77%

Ha a feleség rá tudta beszélni, akkor a pasi akart gyereket. Csak aztán rájött, hogy ez mégsem tetszik neki. Nem arról van szó, hogy a feleség kiszúrta az óvszert, vagy elfelejtette bevenni a tablettát. A férjed teljesen, tudatosan vállalt gyerekeket, felnőtt emberként. Viselnie kéne a következményeket úgy, ahogy azt felnőttek között szokás.


Az anya teljesen normálisan vélekedik a baba gondozásáról. Ezek pont azok a dolgok, amiket ma javasolnak a szakemberek.

2017. szept. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/117 anonim ***** válasza:
83%

Anyam ennyire buta no nincs a vilagon

Draga kis maca halvany lila gozod nincs az eletrol se ujszulotekrol.

Tapszer ? Hahaha persze tuti egeszseges elkepzeles

Hogy a pici buta fejedben hogyan kepzeled el az egy a valosag az egeszen mas.

Rabeszelte a gyerekre ??? Hahaha biztos vagyok benne

De aki nem akar azt nem lehet rabeszelni.

2017. szept. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!