Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor van joga beleszólni az...

Mikor van joga beleszólni az új párnak abba, hogy valaki mennyi gyerektartást fizet?

Figyelt kérdés
Összeköltözés, eljegyzés, házasság, közös gyerek után?
2017. szept. 27. 08:45
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/117 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem csak akkor van joga beleszólni, hogyha az ő fizetéséből akarná kifizetni a párja a gyerektartást.


Ha a párod fizetéséhez képest nem aránytalan vagy magas a fizetett összeg, akkor nem tudom, hogy téged miért zavar, miért sajnálod a gyerekektől. Ha együtt élnének, akkor is magasabb életszínvonalat biztosítana nekik, ha jól keres. Akkor miért ne tenné meg, ha már nem élnek együtt? Attól, hogy elváltak, még ugyanúgy a gyerekei.

2017. szept. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/117 anonim ***** válasza:
57%

120 ezer NEM sok két gyerekre.


Legalább 20 000 a rezsi (télen több)/fő, 15 minimum a kaja, és akkor még nem öltözködött, nincs bérlete, stb.


Egyébként NEKED természetesen SEMMI KÖZÖD és BELESZÓLÁSOD nincs - szerencsére.

2017. szept. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/117 anonim ***** válasza:
80%

#13 "Tudod, nők jönnek, mennek. De a gyerek örökre szól!" - pont FORDÍTVA, a gyerek megszületik, felnő, önálló élete lesz, de a TÁRS, az holtomiglan-holtodiglan."


Tehát az ikrek anyja ez a holtomiglan-holtodiglan.

2017. szept. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/117 anonim ***** válasza:
31%

19-es, idióta vagy, semmi baj, látszik, hogy téged nem hagyott el apád az új punci miatt.


Nem lenne ekkora a szád, ha 10+ éve szarnának a fejedre, mert ott az új nő.

2017. szept. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/117 anonim ***** válasza:
71%

Akkor, ha a tartasdij kifizetése anyagilag akkora teher, hogy a saját megelhetesuk látja kárát.

Mondjuk az ilyet eleve megbeszeli az ember még a kapcsolat elején és csak akkor vállal közös gyereket, ha a ár meglevők miatta nem szenvednek hátrányt semmiben

2017. szept. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/117 anonim ***** válasza:
41%
Ha ket evesek, akkor meg plane nem sok. Tudod te mennyibe kerul a pelenka? Plane ket gyerekre.
2017. szept. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/117 anonim ***** válasza:
66%

Ja, igen, 19-es, de a rokontartást azt elvárnád, mert hálátlan kölyök, felneveltem (igaz, hogy azóta meg is dögölhet, mert az új nemiszerv fontosabb), mi az, hogy hagy éhen halni.


Hát én szemrebbenés nélkül meg fogom tenni apámmal, mert felőle szakítás után a híd alá mehettem volna, vagy éhen halok, mert a mostohaanyám nem engedte, hogy segítsen rajtam.

Neki is a TÁRSA volt a fontosabb. Nem baj, csak majd akkor se keressen, ha idő korában a szarból kell kikaparni - ott a párja, oldják meg.


Én is megoldottam a segítsége nélkül, bár azt hittem, belepusztulok.

2017. szept. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/117 anonim ***** válasza:
80%

"annyit tudna túlórázni amennyit akar, de persze nem akar."


2 éves gyerekek mellett túlórázzon? Te nem vagy komplett. Ha ekkora pénzéhes cafka vagy, hamar repülni fogsz, ha a párod esze és szíve a helyén van.

2017. szept. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/117 anonim válasza:
73%

De miért túlórázzon, ha gyerekei vannak?!

Én sem szívesen dolgozom pluszban, mikor velük is lehetek. Kicsik még, szükségük is van az anyjukra.


120 ezer két gyerekre baromira nem sok.


Amúgy nem akarlak elkeseríteni, de ha ezt így vázolod a férjednek/barátodnak, elég hamar lapát lesz. :D

2017. szept. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/117 anonim ***** válasza:
57%
14, en no vagyok, de ha férfi lennék és a párom, akivel együtt élek ilyen pert indítana ellenem, másnap már azon gondolkodhatna, hogyan is fogja megoldani egyedülálló anyaként innentől, ugyanis beadnam azonnal a valopert
2017. szept. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!