Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Ti hogyan reagálnátok,...

Szülők! Ti hogyan reagálnátok, ha a lányotok bejelentené, hogy teherbe esett egy ázsiai férfitől?

Figyelt kérdés
Akiről korábban nem is hallottatok, mert a lányotok félve az előítéletektől eltitkolta a kapcsolatot..

#terhesség #titok #előítélet #vietnámi férfi
2017. szept. 30. 14:41
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/89 anonim ***** válasza:
96%

kétféle forgatókönyv van:

1. a lányom dolgozik, magát tartja el, albérletben/saját házban, és a férfival komolyak a szándékaik-ebben az esetben szívből gratulálnék nekik, és meghívnám a leendő unokám apját egy vacsorára hogy megismerjem.

2. a lányomat még mi tartjuk el, vagy nálunk lakik, vagy csak egy kaland volt a férfi-ebben az esetben, ha valamelyik fennáll, megkérdezném tőle hogy mik a tervei, hogyan gondolja a továbbiakat.

2017. szept. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/89 anonim ***** válasza:
79%
清昌重慶陳重大米.
2017. szept. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/89 anonim ***** válasza:
87%
Az miért fontos, hogy Ázsiai a férfi?
2017. szept. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/89 anonim ***** válasza:
80%

Attól függ. Ha felnőtt a lány és komoly a kapcsolat, természetesen örülnék az unokámnak. :)

Ha kamaszként, vagy - bár nem így nevelem - egyéjszakás kalandból, akkor is támogatnám, de akkor sem az ázsiai férfi lenne a probléma, hanem, hogy erkölcstelennek tartanám.

2017. szept. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/89 A kérdező kommentje:

Most lettem 20 éves, egyetemista lány vagyok és egy barátnőmmel élek albérletben, de sokat járok haza édesanyámhoz. Még ő támogat bizonyos szinten anyagilag, de emellett dolgozom is. Az apa származása azért lényeg, mert a családom elítéli a más rasszokkal való keveredést..

A kapcsolat elég fiatal, mindössze 5 hónapos, de azért nem egy futó kalandba csúszott be a gyermek.

2017. szept. 30. 15:01
 6/89 anonim ***** válasza:
95%
Hát ha nekem kéne eltartani a lányom és az unokám (a te esetedben ez lenne gondolom) nem lennék boldog. Itt az apa származása a legkisebb "baj" bár az engem abszolút nem zavarna. Az annál inkább hogy a lányomnak előbb lesz gyereke mint normális végzettsége, és pár évig még nekünk kellene eltartani őt és a gyerekét is.
2017. szept. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/89 anonim ***** válasza:
79%

5 hónapos kapcsolatban csináltattad fel magad egy ázsiai sráccal aki lehet 1 év múlva haza megy Kínába vagy az isten tudja hova?


Nem, nem támogatnálak, sajnálom, max annyival amennyit eddig is kaptál. És elgondolkodnék hol rontottam el, hogy a lányom egy öt hónapos kapcsolatot már "komolynak" gondol.

Nem azzal van a gond hogy ázsiai, hanem hogy friss egyetemista vagy, 20 éves, ÖT hónapos kapcsolatban. És teherbe esel. Akartad is azt a gyereket, vagy nem találtad meg az óvszeres polcot a Tescoban?


Mondjuk annyiból baj mégis hogy ázsiai, hogy 100 % biztosan le is telepszik majd a kedvedért Mo.-n? Vagy te mész vele Ázsiába? Mármint persze szakma nélkül, ami hiánycikk lenne a srác országában. Hű, hát sok sikert...

2017. szept. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/89 anonim ***** válasza:
80%
Én sem lennék boldog. Nem vagyok a tolerancia szobra. De nekem úgy jön le, hogy meg akarjátok tartani a babát. Akkor pedig tovább kell néznetek a jövőbe, jóval túl..Menni fog?!
2017. szept. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/89 anonim ***** válasza:
86%
Az nem baj, hogy ázsiai. Nyilván támogatnálak, mert terhesség nélkül, vagy azzal együtt is támogatom a lányomat, de azért örülnék neki, ha lennénk annyira jóban, hogy be merje mutatni nekem a pasiját.
2017. szept. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/89 anonim ***** válasza:
63%
Anyád miatt izgulsz? Csávó mit szól hozzá, hogy eztán neki kell eltartania téged meg a 'véletlen' becsúszott kölköt is? Le lehet pontozni, de én hihetetlenül csalódott és elkeseredett lennék, ha ilyen ostoba gyerekem lenne.
2017. szept. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!