Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ferfiak: hogy fogadnatok, ha...

Ferfiak: hogy fogadnatok, ha a baratnötök/felesegetek bejelentene, hogy babat var?

Figyelt kérdés
baba, terhes, terhesseg

2014. jún. 13. 14:04
 1/10 A kérdező kommentje:
*az also sor a kulcssszavakba ment volna:)
2014. jún. 13. 14:05
 2/10 Őszödi Ferenc ***** válasza:
8%
Gratulálnék neki, és elválnék. A vagyonomból egy fityinget nem kapna.
2014. jún. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Nem tán magtalan vagy, Feri?
2014. jún. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%
Bocsi,nő vagyok :) De gondolom minden attól függ, hogy milyen kapcsolatban van a pár és szeretnének -e babát. Te hogy fogadod? Nyilván, akik szeretik egymást, együtt tervezik a jövőt és a gyereket, azok örülnek neki, ha a párjuk babát vár...akik nem így élnek azok meg nyilván nem.
2014. jún. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Őszödi Ferenc ***** válasza:
96%

Ja, hogy közös gyerekünk születne? Bocsánat, félreértettem...

Hát akkor egy perc döbbenet, utána ujjongás, egy deci vegyespálinka, majd telepakolnék egy bőröndöt, telefon kikapcsol, és elvinném "hármunkat" egy kicsit ünnepelni, és lazítani.

2014. jún. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én személyszerint örülnék neki, bár még túlzottan nem estem ki a korból!



26/F

2014. jún. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy felétek mi a szokás, de mi többek közt azért is házasodtunk össze, mert terveztünk közös gyerekeket. Ennek megfelelően az én férjem nagyon örült neki.
2014. jún. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Még nem a feleségem, de tervben van.

A gyerek is lassan időszerű lenne, de még nem ideális minden körülmény (de dolgozunk rajta, hogy az legyen),

így valószínűleg lenne egy kis ijedtség, de nagyon örülnék neki.


30F

2014. jún. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem kétszer volt ilyen élményem: örültem neki, - bár a körülmények sohasem ideálisak! :)
2014. jún. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
23%
ha nem védekeztek akkor várható hogy lehet belőle baba , de ha védekeztek, és a nő becsapta a férfit és nem védekezett, és meg volt beszélve hogy nem kell gyerek akkor nem örűlnék. ez mindig az adott kapcsolattól és emberektől függ. nem lehet általánosítani.
2014. okt. 6. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!