Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukák! Mi lenne a reakciótok...

Anyukák! Mi lenne a reakciótok, ha a lányotok ezt bejelentené? Engednétek?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és a barátomhoz szeretnék költözni.Nem bírom itthon,olyan,mint anya,a féltestvérem és a nevelőapám egy külön család lennének és én csak úgy lennék itthon.A nevelőapámmal is vannak problémáim és a barátom mondta,hogy költözzek hozzá.

De nem tudom,hogy mondjam el anyának és mi lenne a reakciója...Szokott néha sírni és kíméletes akarok vele lenni,de nem tudom,hogy egy anya ilyenkor mit reagálna.


2013. ápr. 2. 15:46
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
91%

És miből fogsz hozzájárulni a barátodnál való együttéléshez? Még az érettségid sincs meg, biztosan tanulsz még. Nem várhatod el tőle hogy ő tartson el téged.

Majd ha nem tanulsz már és keresel, odaköltözhetsz, úgy igazságos ha ketten tartjátok fent a háztartást.

2013. ápr. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon meg kellene biznom abban a fiuban, hogy engedjem még a 18-at sem betöltött gyereket.
2013. ápr. 2. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

A barátom elég gazdag,szóval megmondta,hogy ne gondolkozzak a pénzen,mert úgysem hagyja,hogy fizessek bármit is.

A gond az,hogy anya nem szereti annyira a páromat.Ő csak a szépfiút látja benne,aki elcsavarja a lányok fejét,de igazából nem ilyen.

2013. ápr. 2. 15:55
 4/30 anonim ***** válasza:
83%

És a barátod fog eltartani? Vagy az ő szülei? Vagy anyukád pénzelje, hogy felnőttesdit játszol?

Az én reakcióm igen rövid lenne: szó sem lehet róla.

2013. ápr. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
81%
Közben olvastam a kommentedet. Továbbra sem engedném. Az okokat majd a többiek elmondják.
2013. ápr. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
94%
Barátod szüleitől várod hogy majd eltartsanak? Vagy a barát már külön él, és dolgozik? Ha külön él és dolgozik, akkor várd meg míg 18 leszel, aztán azt csinálsz amit akarsz. Nem igaz hogy egy évet nem lehet kibírni a barát nélkül! Mi a baj a szüleiddel, hogy el akarsz költözni tőlük?
2013. ápr. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
96%
Barátod megvesz kilóra? Hiszen gazdag..Anyukádnak nem véletlenűl lehet ellenszenves. Nőcsábász? Majd ha megun, mert megfog, akkor kirak az utcára. Ne legyél már ilyen naiv. Alkalmazkodsz hozzá? Mert muszáj lesz, hiszen ő tart el! NEM engednélek!
2013. ápr. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

A párom nem a szüleivel él.

Nem bírom itt tovább,főleg nem még 10 hónapig.

Könnyű mondani,hogy ki lehet bírni,de egy idő után lehetetlen ilyen helyen élni.

Anyával nincs baj,mert szeretem...De a nevelőapám megőrjít.Semmi nem jó neki,folyton beszól,úgy van vele mindig,hogy csak neki van igaza,mindenki más hü.ye.

Régen nem voltak mindennaposak a vitáim vele,de mostanában folyton piszkál.


A barátom nőcsábász VOLT,megváltozott és én bízok benne.

Nem vagyok naiv,csak már elegem van az itthoni életemből és a barátom is látja,hogy ez a helyzet így nagyon nem oké.

2013. ápr. 2. 16:04
 9/30 anonim válasza:
37%
Nagybátyám 25 éves, és van egy barátnője, aki a nyáron éretségizett. 3 éve együtt vannak, de csak az értségi után enggedték a szülei, hogy összeköltözzenek. most bátyámnál lakik majdnem egy éve. 19 éves. Szóval kitartás, ha nem tudod, hogy most hogy beszélj anyukáddal, vagy nem enged el, vártd meg, hogy töltsd be a 18-at , keress munkahelyet, s a azután. Vagy esetleg kérd meg, hogy bánjanak másképp veled 15l
2013. ápr. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Egy fiatal srác miből lett gazdag? Hozzád korban illő fiúk még tanulnak. Vagy öreg?

Nőcsábász VOLT. Mert elhiszed a múlt időt. Kihasználja a helyzetedet, esetleg még adja is a lovat alád..

Nem engednélek.

2013. ápr. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!