Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ne legyenek...

Mit tegyek hogy ne legyenek ilyenek a szüleim?

Figyelt kérdés

Már nem bírom. Eddig az volt a bajuk hoy miért nem tanulok, ma meg már hogy miért nem dolgozok.

érettségim van, most jutottam el oda, eddig dolgoztam gyorséttermben gyárban, hogy tanuljak. felvettek egyetemre, nem fizetősre, Nappalira államilag támogatott szakra gépészmérnöknek. Plussz estin végzek egy ingyenes okjt hegesztő szakmát.

Szüleim, mirét nem dolgozol? Miért nemd olgozol? Ki leszel rakva , 1 hét mulva, nem adok kaját. nem adok pénzt ezt mondják. Eddigse adtak. De most nem tudok dolgozni mert leköt az iskola. Mit csináljak hogy ne legyenek ennyire ilyen velem, ? Mi lesz ha kiraknak?

Miért nem engedik meg hogy tanuljak?


2017. okt. 4. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Megszoksz vagy megszöksz... Biztos nincs jobb dolguk, mint téged cseszegetni. Vagy az ő életük a stresszes és rajtad töltik le vagy én se tudom. Kevés pénzből éltek? Mert ha igen akkor ez is probléma, hogy nincs miből fizetni ezt azt és benned látnak megoldást. Esetleg leülhetnél velük beszélgetni, hátha megérted őket, de azt semmiképp se értem hogy miért fenyegetnek, hogy kitesznek, a szülő dolga, hogy amíg csak lehet, támogatja a gyerekét, elvégre miattuk vagy most ott ahol vagy, mindig azt mondom, hogy a gyerek nem kérte, hogy csinálják meg a szülők. Kitartást!!!
2017. okt. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez így igaz amit leírtál, akkor a szüleid süllyedjenek el két méterrel a föld alá, amiért ilyen gyereket nem becsülnek meg. (Bocs, de ez nagyon felidegesített...)
2017. okt. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem próbálj ismerősi/rokoni körben érdeklődni, hová mehetnél, ha tényleg kiraknának. hogy legalább 1-2 hónapra befogadjanak, amíg talpraállsz. Addig pedig ereszd el a füled mellett, és tanulj, hiszen jelenleg úgysem lenne időd dolgozni.
2017. okt. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyre több az ilyen jellegű kérdés..Mi van az emberekkel?:( Hihetetlen, hogy némelyik szülőnek meri magát nevezni..

Nagyszülő, egyéb rokon nem tudna téged ideiglenesen befogadni? Vagy egy jó barát?

Én büszke lennék rád a helyükben.

2017. okt. 6. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!