Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet megint minden rendben?

Lehet megint minden rendben?

Figyelt kérdés

Párommal 10 hónapja vagyunk együtt. Együtt is élünk már. Elég sokat vitázunk, veszekszünk. Az elején még megtudtuk beszélni. Viszont utóbbi időkben elfajultak a dolgok. Én kiakadok valamin, nem tudok túl lépni ezért hosszan húzódnak a veszekedések. Végére a párom torka szakadtából üvölt, van hogy rángat vagy az ágyra lök , hogy ne mehessek sehova. A körülöttünk lévő tárgyakat üti, sokszor véres a keze is tőle. Nem egyszer kést szorít magához, és kényszeríteni akar , hogy szúrjam belé , mert meg akar halni. Hiába könyörgöm nem hagyja abba.

Régen nem volt ilyen. A csillagokat is lehozná értem, és tudom , hogy nagyon szeret. De én így félek tőle. Legutóbb megígérte , hogy változtat, de megint zsarolt,már ki sem akart engedni a házból. Szerinte én nem adok neki esélyt, hogy változzon, mert régen nem volt ilyen.

Most mit csináljak? Szeretem, de nagyon félek , hogy később rosszabb lesz. Hiába ígérget. Van rá esély , hogy mindez megszűnik , ha nem veszekszem többet vele?


2017. okt. 5. 18:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nincs. Minél előbb lépj ki ebből a kapcsolatból, mert csak rosszabb lesz. MINDIG ígérgetnek az ilyenek, de sosem változnak. Csak megtanulják hogy következmények nélkül megtehetnek bármit.
2017. okt. 5. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Menekülj! Ha már 10 hónap után így éltek, akkor mit akarsz még? Mire vársz? Jobb nem lesz. Húzhatjátok még pár hónapig, 1-2 évig, de hogy ebből nem lesz normális kapcsolat, abban biztos lehetsz.

Ha nem veszekszel, akkor az lesz a baj, hogy miért nem szólsz semmit. És sokáig te sem fogod bírni a megaláztatást és a hallgatást, tehát ez nem megoldás.

Ess túl a szakításon, és kezdj normális életet.

2017. okt. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hallgass az első kettőre!!!
2017. okt. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Addig menj,amig nincs gyerek, ha egyáltalán hagyja,hogy menjél.
2017. okt. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Nicy0518 ***** válasza:
100%

Küldd el dokihoz !!!! Ez nem normális viselkedés.... Vagy felfogja hogy szakértő segítsége kell neki vagy hagydd ott.... 10 hónap az nagyon kevés idő....

Ki tudja mikor fog benned is kárt tenni.... El hiszem hogy szereted.... Nem tudom mennyi idősek vagytok.... De gondolj bele.... Netán kismama leszel... A gyereknek nem ebbe kéne felnőnie....

Tudom hogy tanácsot az adjon aki tud adni kalácsot is.... De ez nagyon nem helyénvaló viselkedés. ....

Ez betegségre vall.... És most nem náthára gondoltam.....

Próbál érzelmileg zsarolni....

Azért mert félsz tőle , ne maradj vele....

2017. okt. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem szerelem, ha szeretne téged, nem tenne ilyeneket. Jobbat érdemelsz, engedd el őt és tárd ki a szíved, rád fog találni az igazi boldogság.
2017. okt. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Voltam ilyen kapcsolatban. Sot meg is utott es azt mondta ha elmerem hagyni megoli magat de elobb engem fog megkeresni es vegez velem. Amikor elment bezart a hazba meg a kaput is be zarta. Kitortem az ablakot kimasztam es a kapun is atmasztam , szaladtam ahogy csak birtam. Cuccaim nelkul mert az volt a legkisebb bajom , h ott maradt minden. Telom nem volt mert elvette , h veletlen se tudjak segitseget kerni. Kb 3 hetig baratnomnel dekkoltam mert feljelentest tettunk es tudtam , h nalam fog keresni az ex elsonek. Utana baratok segitsegevel elkoltoztem jo messzire. Fogalmam sincs , h bevaltotta e az 'igeretet' de nem is akarok rola hallani.
2017. okt. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, ha majd eszméletlenre ver, megszúr vagy magát öli meg, akkor meg fog szűnni... ennyi.


Lépj le, míg teheted.

2017. okt. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!