Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mennyire van...

Szerintetek ez mennyire van rendben? Velem van a baj?

Figyelt kérdés

Kb. semmit sem csinálhatok a szobámban, olyan, mintha nem is az enyém lenne. Szinte csak alvásra használom. Nem ehetek bent, (nem ilyen főételekre gondoltam, hanem mondjuk filmezés közben popcorn vagy alma), és innivalót sem hozhatok be. Nem szórnék szét/borítok ki semmit, nem értem, mi a szüleim problémája ezzel..ha ilyet csinálok, abból egy napig üvöltözés van. Amúgy ha a szobámat kitakarítom, az sem felel meg nekik, bejönnek ellenőrizni és mindent szétpakolnak. Nem lehet elöl az asztalomon semmi, mert az már rendetlenség. Még a szekrényemben a ruhákat is ellenőrzik. Ennek nem igazán örülök, azért egy kis magánszféra jól jönne. Körömlakkot, sminket sem használhatok a szobámban.. Szerintetek igazuk van, vagy velem van a baj?

18/L


2016. ápr. 2. 12:50
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Ők a furcsák.
2016. ápr. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
94%
Szerintem nincs igazuk és ez nem normális dolog...nem vagy már gyerek hogy ne engedjék ezeket meg neked.Beszélj velük ha nem segít akk költözz el.
2016. ápr. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%
Ez gáz. Jó lenne egy kuckó, ahol azt csinálsz, amit akarsz.
2016. ápr. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
A szüleiddel van a baj.
2016. ápr. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
79%
Elég tisztaságmániásnak tűnnek.
2016. ápr. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
98%
Az ilyen nem szülő hanem parancsnok. Rajtad élik ki az elnyomott uralkodási vágyaikat. Nem normális.
2016. ápr. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
97%

A szüleiddel van a baj. Nekem 16-14 éves gyerekeim vannak. Nem ebédelünk benn a szobában, de egy filmhez én magam viszek be gyümölcsöt, csokit, vagy akár csipszet is. Azért van a porszívó, hogyha kosz lesz vagy morzsa, akkor majd kitakarítsuk. És ha kiborul valami? Vannak takarító szerek.

Ez már túlzott rendmánia.


De a legnagyobb gond azzal van, hogy a Te szobád nem lehet a te szobád, állandó ellenőrizgetés, csesztetés, gondolom egy plakátot sem rakhatsz ki a falra, stb, vagy egy barátaidat sem nagyon hívhatod el. Pedig már félig felnőtt vagy. Próbáld megértetni velük, hogy hagyjanak neked egy kis önállóságot. Hagyják rád a te szobádad, hogy azt csinálj ott amit te akarsz. köszönöd a törődést, de most már megpróbálnál a saját magad rendje szerint élni. Ha nagyon nem megy tényleg csak az elköltözés segít. Pl más városba elmenni főiskolára, koliba stb.


Nem körömlakkozhatsz a szobádban? Micsoda baromság!

2016. ápr. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Fulár ***** válasza:
100%
Őszintén saj alom,hogy ilyen helyzetben vavy!Egyátalán nem veled van a ban!Kár,hogy nem tudunk segíteni!Te soha ne legyél olyan mint most a szüleid!
2016. ápr. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is hasonlóan viselkedtek a szülők kb 5 éve. Nem vagyok rá büszke, de ha valaki rendetlen, akkor az biztos hogy én vagyok :D Odabent eszek, iszok, szétpakolok mindent mert én így érzem jól magam, ami fontosabb számomra mint egy másik ember véleménye. Persze ha valaki kiborul akkor feltörlöm, de nekem is voltak ezzel problémáim, vagyis inkább a szüleim problémája volt ez, de egy idő után megunták és már nem csesztetnek. Csinálj amit akarsz, csak utána csinálj is rendet és nem lesz probléma.
2016. ápr. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!