Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom az apja szülinapját...

Barátom az apja szülinapját nálam töltené, ez rendben van?

Figyelt kérdés

Barátommal azon vitatkozunk, hogy megbeszéltük régebben, hogy nálam tölti a következő két napot, viszont bennem nem tudatosult, hogy az apukája szülinapja akkor van.

Mondtam neki, hogy szerintem nem illik, nem szeretném, ha engem is bunkónak tartanának, meg nem esne jól az apjának, ha a szülinapját nem együtt töltenék.

Viszont a barátom meg erősködik, hogy ezzel nincsen semmi gond, majd az ajándékot előtte való nap odaadja és ő nem hatéves, el tudja dönteni, ne szóljak bele.

Melyikünknek van igaza?


2016. febr. 17. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Ha azt mondja, hogy ebből nem lesz gubanc, akkor miért nem jó az, ahogy ő gondolja? :)
2016. febr. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Egyszerű: te tudod, mit illik és mit nem, a barátodnak viszont gőze sincs. (Vagy csak a ti családotok összetartó, az övé meg katasztrofális.)

Igazad van, nincs rendben, hogy az apja születésnapján nálad legyen, ha a kapcsolatuk megüti a semleges szintet, és nincs halaszthatatlan oka a távolmaradásra.

Neki is igaza van, el tudja dönteni, mit csináljon, elég nevetséges egy felnőtt embernek a fülébe duruzsolni, amit már 6 éves korától magától kellene tudnia:(

Csak aztán ne csodálkozz, ha a te születésnapodat meg a haverjaival fogja tölteni:S

2016. febr. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Nem, de igen.
2016. febr. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

2.:érdekes, mert pont, hogy az én családom nem összetartó az övé pedig igen. Attól kicsit sem félek, hogy az én szülinapom máshol fogja tölteni :)

Nem látom olyan borúsan, ahogy te, szereti az apját, a szüleit, segít nekik, amiben tud, viszont szerintem ezt most rosszul látja, hogy szerinte okés, ha nincs ott a szülinapján. Szerinte viszont nem gond mert előtte nap úgyis megünnepli vele.

2016. febr. 17. 18:41
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Ha csak ritkán tudtok találkozni,akkor gondolom nem haragszik meg senki,ha előtte való nap megköszönti,aznap meg felhívja,de ha normálisan tudtok találkozni,akkor maradjon csak szèpen otthon,vagy ajánld fel,hogy aznap átkíséred ünnepelni (mondjuk az meg kicsit furi,ha nem hívtak meg).
2016. febr. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem lesz olyan ünneplés, amire meg kellett volna hívni engem, egyébként sem vagyok családtag, csak a barátnője.

Heti egy napot tudunk kb találkozni.

2016. febr. 17. 19:01
 7/8 anonim ***** válasza:

Neki.

Nincs illik.

Beszeld meg vele rosszul esne-e ez apjanak s, ezen gondolkodott-e. Innentol o donti el.mit csinal.

2016. febr. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem gáz ilyen dolgon vitatkozni. Ha ő úgy érzi veled lenne, akkor nem mindegy miért nem akar otthon lenni az apja szülinapján? Ha nem lesz buli, és az ajándékot előtte nap odaadja akkor te mit okoskodsz hogy maradjon otthon mert úgy illik? Kb 3 perc valakit felköszönteni + 10 perc míg megnézi az ajándékot. Nálunk fontosak a születésnapok de nem áll meg az élet mert ma van anyukám szülinapja. Attól még elmegyek a sparba, dolgozni. Te feleslegesen okoskodsz, meg játszod a jó fejet hogy maradjon otthon apukával.
2016. febr. 18. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!