Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak nektek tényleg olyan...

Férfiak nektek tényleg olyan feleség kell, aki főz, mos, vasal, takarít, gyereket nevel? Nincsen ezzel baj, én pl. ilyen vagyok csak úgy érzem, hogy út közben így elveszítem önmagam?!

Figyelt kérdés
2010. máj. 28. 18:02
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
54%
Remélem nem mindnek, én nem ilyen vagyok :) A legtöbb pasi felfogja, hogy ha nem tud eltartani, amire nem is vágyom, ez nem így működik, a többivel meg nem érdemes kezdeni :)
2010. máj. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
94%

Igen nekem olyan kellene, de a csajom nem tud főzni, attól függetlenül szeretem, és a főzést átvettem.

Nem is jó ha mindent megcsinál a feleség, mert arra könnyű rászokni.

A segítség és a felelősségvállalás legyen meg oda vissza! Épp úgy mint a szeretet!

24/F

2010. máj. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim válasza:
46%
igen olyankell 19/f
2010. máj. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:
Ja és persze legyek csinos, jókedvű a nap 24 órájában. Ami mondjuk megy is ha ránézek a kisfiamra:-)
2010. máj. 28. 18:06
 5/46 anonim ***** válasza:
75%
Engem nem érdekel az sem ha nem tud főzni, és utálom mikor takarít valaki minden nap, olyan lenne mint az anyámmal élni. Szóval nekem más dolgok fontosak.
2010. máj. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
37%

Én is remélem nem mindenkinek ilyen kell. Én pont azért nem vagyok ilyen mert magamra is gondolok, neked sem kötelező ilyennek lenni. Én nem akarok szolga lenni akinek az a legnagyobb dolog az életében hogy főz mos, nevel, persze ettől mindjárt felháborodnak az anyukák de én el nem tudom képzelni hogy képes valaki így élni, hogy csak ezeket csinálja.

Én főzök, mosok, vasalok, takarítok de fontos a karrierem és az előbbieket nem helyezem eléje.

2010. máj. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
35%

Én nem vagyok férfi, de azt gondolom,hogy egy nő igenis lássa el a házimunkát, optimális esetben a férj megkeresi az ehhez szükséges pénzt. Ha mindketten dolgoznak, akkor legyen a házimunka is megosztva. Elkur.ult a világ, manapság a nők csak kozmetikushoz tudnak járni, meg pizzát rendelni. Mosogatógépet bekapcsolni, feltéve ha nem túl hosszú a műköröm. Szerintem ez szánalmas. Meg kellene keresni a régen elveszett nemi értékeket.


18/L

2010. máj. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:
Fiúk akit ti szeretnétek azt régen cselédnek hívták:-) ma pedig házvezetőnőnek, de neki fizetni is kell ám:-) na ne sértődjetek ezt szoktam mondani a férjemnek is, aki jót nevet rajtam:-)
2010. máj. 28. 18:08
 9/46 anonim ***** válasza:
100%
Nem az kell hogy mindíg ezt csinálja,hanem hogy meg tudja csinálni.Különben nem az a lényeg.Sokan csak direkt mondják.
2010. máj. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
66%
Ha úgy hívják akkor miért csinálod? Azok mondják hogy az ilyen élet a vágyak netovábbja akik másban nem képesek sikerek lenni. A nőknek eddig is voltak ambíciói csak nem tudták érvényesteni. De mistmár nem kötelezp 10 gyereket szülni és otthon lenni egész életedben. Ne a pasikat szídd ha nem tetszik hogy ezt várják hanem légy másmilyen ha ez nem felel meg. Ha meg megfelel akkor mi a baj?
2010. máj. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!