Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki fog derűlni az igazság? SOS

Ki fog derűlni az igazság? SOS

Figyelt kérdés
Arról van szó hogy máma haza hoztam egy fiút .. történt ami történt köztünk.. Na és a szomszédban lakó nagypapámék meglátták amint ki megyek a kapun .. el akarják mondani apáméknak.. nagyon nagy baj lesz belőle .. irtam egy barátnőmnek aki Angliában lakik hogy tudna e falazni hogy a testvére volt nálam egy 5 percre a tavalyi iskolai anyagokért.. mivel aki itt lakott és ki ment Külföldre az még ide van bejelentve .. csináltuk egy kamu fb profilt ha anyukám rá akarna írni az anyukájára hogy igaze .. Anyám is külföldön dolgozik.. elmondtam neki ezt a dolgot és nem hiszi el .. haragudott nagyon .. azt mondta hogy apám utána néz hogy kik ezek .. szerintetek nagyon nagy a baj ?

2017. okt. 13. 19:45
1 2 3 4
 1/32 A kérdező kommentje:
ki megyen*
2017. okt. 13. 19:47
 2/32 anonim ***** válasza:
97%
Hát attól függ hány évesek vagytok, mert ha 12 akkor nem baj ha tudnak róla. Ha 22, akkor viszont küldd el őket a fenébe
2017. okt. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

Hazugsággal akarod megoldani? Akkor nagy a baj, nálad, sajnos. Még jobban magad alatt vágod a fát, mert minden hazugság kiderül egyszer, és jogosan lesznek még inkább mérgesek, szomorúak és vesztik el teljesen a bizalmukat...

Nem tudom, mit csináltatok kettesben, de ha ahhoz volt bátorságod hogy behívd, akkor ehhez is kéne, és hogy igazat mondj.

2017. okt. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
93%

Ennyi eszed van ?

Hany eves vagy 10?

Kamuprofil stb pfff

2017. okt. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
92%
Hát az írásod alapján nem lehetsz több 12nél, így én is haragudnék. De szép dolog, hazudozol, gondolom te se várod az őszinteséget, ha már csak úgy pasik alá fekszel.
2017. okt. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
36%
Minek hazudozni? 14 éves lány is már simán felvállalhatja, hogy van udvarlója. Oké nem kell szülőknek reklámozni ha 16 éves kor alatt már dugtok, elég azt mondani hogy csókolóztok és pettingeztek.
2017. okt. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
92%
"máma"... :D
2017. okt. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
93%

Mi vót máma xD

Szegény, megboldogult mamám szavajárása volt, hogy "máma" Rá emlékeztettél ezzel, bár gyanítom, te nem vagy 80 éves :)

2017. okt. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%
Minek kellett hazudni? És miért baj ha hazahoztál egy fiút? A családodnak baj ha van barátod vagy mi? Mondjuk ez függ az életkortól is amit nem írtál. Amúgy nem lett volna egyszerűbb azt mondani hogy a barátod? Vagy max annyit hogy az egyik osztály/évfolyam/iskolatársad és csak tanulni jött át? Amúgy milyen elmaradott helyen éltek ti? És jól jönne néhány részlet is.
2017. okt. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
93%

Inkább tanulj SOS!

Történt, ami történt? Vannak dolgoj, amihez nagy lány vagy már, akkor légy ahhoz is nagy lány, hogy a felelőséget is vállalj a tetteidért....

De gondolom vagy kb 10 eves.... legalább abből a szanalmas vergődésből itélve.

2017. okt. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!