Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti elvennétek feleség...

Férfiak! Ti elvennétek feleségül egy olyan nőt, aki kijelenti, hogy sosem fog főzni rátok, mert nem tud?

Figyelt kérdés
2017. okt. 14. 19:56
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim válasza:
91%
Hát ez nem lenne akadaly.
2017. okt. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
33%
Szeretek főzni és jól tudok, ezzel nem lenne baj. Persze az nyilvánvaló hogy nem azért nem akar főzni mert nem tud hisz ilyen nem létezik (feltéve hogy nem testi fogyaték miatt), hanem mert lusta.
2017. okt. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
1%

*mert nem tud

autocorrect

2017. okt. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 anonim ***** válasza:
51%
Igen, ha ettől még takarítana, mosna, mosogatna stb.Majd én főznék.
2017. okt. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/58 anonim ***** válasza:
20%

Nem is próbál? Úgy gondolom több ideje marad takarítani.

Gondolom akkor nem probléma ha nem vehet 12000 pár cipőt meg ruhát és legalább a bevásárlást elintézi, vagy semmi cserébe?

2017. okt. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
33%
Én nem venném el, azért alap dolgokat bárki el tud készíteni, nem kell minden nap ötfogásos vacsorát tálalni, de egy lecsó vagy bolognai ha kifog rajta, akkor nem kéne már.
2017. okt. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 anonim ***** válasza:
65%
Alapból nem vennék el senkit.
2017. okt. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/58 anonim ***** válasza:
92%
Elvenném ha a többi dologban helytáll. A munkamegosztás megoldható.
2017. okt. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
94%

Van, aki tényleg nem tud főzni, akkkor sem, ha csinálja évtizedek óta (én sem értem, de van ilyen), na az jobb is, ha kihagyja.


Nem vagyok férfi, de át lehet írni, összekötném-e az életemet olyan férfival, aki nem tud főzni? Nekem teljesen mindegy, ki milyen nemű. Nos, ha amúgy kb. minden fontos dologban megfelelő, persze. Jobb, ha tud főzni és főz is, mert nem akarok mindig én főzni, s nem is mindig ér rá mindig ugyanaz a fél, de azért meg lehet oldani, éhen nem halnánk még úgy sem, hogy egyikünk se tud főzni (de az ijesztő lenne).


Én tudok főzni, de néha nem akarok. Senki nem kötelez rá, akkor sokkal ritkábban főznék, az bizonyos.

2017. okt. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 anonim ***** válasza:
26%
Nem. Ez a hozzáállás szerintem rossz, hogy meg sem próbálja még a párja kedvéért sem. Nem kell tudni főzni ahhoz, hogy valaki egy rizst, krumplit, zöldséget, sült húst, pörköltet, párféle levest elkészítsen. De ha ennyit meg sem próbál, az szerintem gáz.
2017. okt. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!