Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti elvennétek feleség...

Férfiak! Ti elvennétek feleségül egy olyan nőt, aki kijelenti, hogy sosem fog főzni rátok, mert nem tud?

Figyelt kérdés
2017. okt. 14. 19:56
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
17%
28 as voltam a 29 es jol irta ha gyereim lesznek akkir annak kell és az a nő dolga
2017. okt. 15. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim válasza:
80%
Ha szereted vedd el, majd egyensúlyban tartja ezt a hiányosságát mással, de lehet később ez változni fog.Sok nő meg azt hiszi magáról, hogy ő Gordon Ramsay, s csak a házasság alatt derül ki, hogy pocsék a főztje.Én sem vagyok egy konyhatündér, ami jól megy azt bátran, ami meg kevésbé, nah azt hanyagolom.
2017. okt. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
18%

A mai lanyok hamarab gyurik a lepedot mint hogy el tudjak magukat latni.

Szomoru....

Abszolult eletkeptelen Egyen aki nem tud fozni

2017. okt. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
79%

Sokan írják itt, hogy mindenki meg tud tanulni főzni. Ez nem így van. Nem fogjátok elhinni, amíg nem találkoztok ilyen emberrel, de léteznek. Anyám az élő példa. Csak vele az a probléma, hogy ő próbálkozik. Ehető dolgot szerintem még az életben nem készített, de próbálkozik. Esküszöm az életemre megtörtént eset, akart főzni főt tojást, még másnap is a plafonról(!) kapargattam a darabkákat. Ezen kívül az azonosíthatatlan zöld trutymón át, az ehetetlen hányás kinézetű levesen keresztül, már volt minden. Még a legegyszerűbb ételekből is képes valami rettenetet csinálni. Na most én meg bátyám simán megmondjuk neki, hogy kösz még élni akarunk, de apám nem akarja megbántani, inkább legyűri, csak anyám örüljön.

Szóval én abszolút támogatom, hogy valakinek legyen önkritikája. Azért vannak ketten egy párkapcsolatban, hogy kiegészítsék egymás. Ha valamiben az egyik nem jó, majd megcsinálja a másik és fordítva. Ha nem főz akkor nem főz. Hétköznap amúgy is fölösleges, hétvégén meg majd főzök én, ő meg majd kuktáskodik, vagy addig fölporszívóz, vagy leviszi a kutyát vagy akármi. Nem kell görcsösen ragaszkodni a dolgokhoz.

2017. okt. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
57%

Én nem tudok, nem is akarok. A főzés az egyetlen házimunka, amit nem akarok tudni. Mármint talán ez az egyetlen, amihez érteni is kell. Takarítás, mosás nem olyan, amihez gyakorlat kell, azt egy majom is meg tudja csinálni.


Gyerekeket nem akarok. És ez a tudatalatti kajakészítés vicces. Ha nekem egy felnőtt férfit etetnem kellene, minden romantikus, szexuális érzést kiölne belőlem. Mint egy anti-afrodiziákum.

2017. okt. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
40%

Nekem annyi jut eszembe erről a témáról, hogy aki képtelen élelemmel ellátni magát, az egyszerűen életképtelen.

Tele a net szájbarágós receptekkel, lépésről-lépésre lefényképezve, egy jó konyhai mérleggel akár még a sót is precízen lehet adagolni.

Nálunk nő létemre én főzök - rémálom, szinte hallom a feministák felhördülését! :DD -, egyszerűen azért, mert jól csinálom és a férjem azt szeretné enni.

Egy új pozíció miatt heteket tölt külföldön, büszkén küldi a képeket az ebédjeiről... hiába fizeti a cég, inkább vesz kaját és főz magának, mint hogy étterembe járjon, a bevált étrendünket szereti. Sosem volt fakanál a kezében, mégis bármit elkészített a receptek alapján, szóval nem az ördögtől való a főzés, még az ősembernek is ment a maga módján...

Volt egy ilyen barátnőm, aki aztán nagyon büszke volt magára, hogy 25 évesen képtelen egy tésztát megfőzni, addig tartott, míg az új pasija rá nem szólt, hogy nem fog minden nap ő megfőzni. Érdekes, mégiscsak sikerült neki megtanulni, csak akarni kellett.

Akármelyik nemről van szó, nekem rohadt gáz, mikor még a kaját is a szájukba kell tolni, etetni őket, mint a csecsemőt.

2017. okt. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
72%
Csak ha itt egy nő mondja, hogy nem fog ám mindennap főzni, azonnal femináci lesz.
2017. okt. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
23%

Utolsó, nem, ha itt egy nő le meri írni, hogy szokott főzni, és tud akkor lepontozzák a jó fenébe. Lásd előtted író válaszoló. Kiábrándító hogy most már eljutottunk, oda hogy ez szégyen "lepontozni való" gáz dolog. Pedig nekem nincs bajom azzal a nővel sem, aki nem főz, de nem egyszer, nem kétszer láttam már azt, hogy ha szóbajön itt ez a téma, akkor röpködnek a 0%-ok a főzni tudó, szerető nők felé.

Nem értem, komolyan. Mi ez? Miért szégyen?

Most engem is lehet lepontozni, már előre látom :)

2017. okt. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
22%

"Sokan írják itt, hogy mindenki meg tud tanulni főzni. Ez nem így van. Nem fogjátok elhinni, amíg nem találkoztok ilyen emberrel, de léteznek. Anyám az élő példa. "


Szóval,mert anyád még egy tojást se tud megfőzni (ez azért elég gáz nem gondolod? egy nagyvécézés is nagyobb ügyességet igényel) ezért most senkinek se lehet olyan elvárása egy nő felé,hogy tudjon ételt készíteni? Bármilyen ételt. Komolyan nem értem hogy a fenébe lehet egy ilyen ostoba hozzászólás 100%-on?


"Szóval én abszolút támogatom, hogy valakinek legyen önkritikája."


Már megbocsáss,de ne kezdjük már hőssé avatni azt,aki belátja,hogy a legegyszerűbb ételeket sem tudja megcsinálni. Ez szégyen,nem önkritika. Akkor érne el bármiféle pozitív elismerést,ha megtudná ezeket csinálni. A teljesítmény nélküliség mióta erény? Majd ha összeszedi magát és képes lesz tojást főzni,amit rajta kívül sok millió ember képes,a leghülyébbek is,akkor talán,de csak talán el lehet "ismerni",mert képes volt valami hasznosat tenni az életben.


"Ha valamiben az egyik nem jó, majd megcsinálja a másik és fordítva."


Ez maximum a romantikus regényekben ideális állapot,a valóságban annak kell,illik,kéne megcsinálni a teendőket,aki éppen ráér.Mert az átlag 21. századi otthoni munkákhoz nem kell szakértelem,de még csak tanfolyamot sem elvégezni,szimplán józan ész és életképesség.


De a legnagyobb talány a hozzád hasonló gondolkodásúaknál az az,hogy a fenébe tudják az ilyen emberek szimplán csak önmagukat fenntartani,élelmezni,ha semmit nem tudnak a konyhában csinálni? Mindig rászorulnak másokra és másokkal végeztetik el a főzést? Csak éttermi kaja? Csak hideg kaja? Komolyan érdekelne milyen életszerű túlélő terve van az ilyen embereknek a hátralévő életük 40-50-60 évére?


(Tegyük hozzá, ha mástól várják el az ételkészítést,de ők maguk kikérik maguknak,hogy nekik ne kelljen ételt készíteni,főzni,azt ellentmondásnak hívják.)

2017. okt. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
92%
Azt a k_rva kedves dolus! =D Elképesztő, hogy hogy sikerült teljesen kiforgatnod a szavaimat. Komolyan, nagyon le vagyok nyűgözve. Nyomtam neked egy zöldet, mert ez nagyon tetszett.
2017. okt. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!