Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kéne tennem...

Szerintetek mit kéne tennem szörnyen rossz családba születtem hülyének néznek, lekezelőek stb?

Figyelt kérdés
Hamarosan el költözök tőlük kb.7hónapot kell velük kibirni hogy csináljam? Teljesen megaláznak belerontanak a párkapcsolatomba mindenkinek hiresztelik milyen semmit érö vagyok,mindenből kivonnak,semmit nem segítenek semmibe soha. stb . :( (rossz indulatú emberek kiméljenek ,sajnos nem adatott meg hogy eltudjak elöbb menni mai világban megélni és félretenni szörnyen nehéz ...de talán most nekem is sikerülhet...:() ha kérdezitek hogy birtam eddig ?nem tudom és már kiborítanak és egyre nehezebb viseljük egymást :(
2017. okt. 15. 19:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hááát.. akkor ebben az esetben az az egyetlen megoldás, hogy szükölve is de összeszoritod a fogad és kibirod ezt a 7 honapot.. legalább már látod a végét... aztán meg megszünteted a kapcsolatot velük... hisz kinek hiányoznának!!!?
2017. okt. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ismerős szitu. Nálunk is ez van. Menekülj amint tudsz! Az egészséged is rámehet, sőt az egész életed.
2017. okt. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt.


1000km-re élek és félévente örülhetnek, ha hazalátogatok. Többet ne várjanak.

2017. okt. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!