Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van akinek nagyon rossz...

Van akinek nagyon rossz kapcsolata van az édesanyjával?

Figyelt kérdés

Tudjátok mi miatt?

Nálunk ez változatlan probléma amióta tudom ezt a dolgok, kb 12-3 éves koromtól, vagy előbb, azóta meg nem szűnően rosszba vagyunk anyámmal, sosem tudott igazán szeretni , örülni nekem, akárhova utazok, akármennyi időre, sosem hív fel, mikor visszatérek sem egy puszi , sem egy ölelés, úgy tekinti ,mintha a szomszédból jöttem volna, sosem jövök már rá, mi a problémája velem gyerekkorom óta.

Vagytok itt olyanok, akiknek sosem lett jó kapcsolata az Édesanyjukkal?


2017. aug. 19. 12:00
 1/10 anonim ***** válasza:
Fiú vagy vagy lány? Engem anyám kb. 5 éves koromtól kb. 15 éves koromig állandóan vert, pedig visszagondolva nem voltam rossz gyerek. Az iskolában legfeljebb évi 2-3 összetűzésem volt más gyerekekkel. Volt hogy a késsel is megkergetett, ha elvágta az ujját krumplipucolás, vagy hússzeletelés közben. Sokszor megfenyegetett hogy megöl, és azt kívánta bárcsak megdögölnék. Engem okolt azért mert apám elhagyta, és azért is mert beteges. Szerinte ez a terhességtől meg a szüléstől van. 30/ffi
2017. aug. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
én 20 éves vagyok, nálunk nem ilyen durva a helyzet, de édesanyád gondolom mentálisan is beteg, engem egyszerűen csak utál , teljesen épp, csak gondolja kellettem én neki púpnak a hátára:D
2017. aug. 19. 12:33
 3/10 A kérdező kommentje:
Lány vagyok
2017. aug. 19. 12:33
 4/10 anonim válasza:

Szia!

Nekem sem volt soha meg az az anya-lánya kapcsolat anyukámmal. A nővéremmel mindig mindent megbeszéltek, velem soha semmit.

Később a mostoha nagyapám molesztálni kezdett, a nővéremnek elmondtam, ő nem hitt nekem, így anyának nem mertem mondani, éveken át tűrtem. Később 21 évesen elmondtam hogy elköltözök, akkor esett meg életünk első anya-lánya beszélgetése. Akkor elmondtam neki mindent, elsírta magát és elmesélte hogy anno vele is csinálta az "édesapja" és azért költözött el onnan 17 évesen. Azóta a beszélgetés óta napi szinten telefonálunk(400km-re lakom tőlük), ezerszer jobb lett a kapcsolatunk. Lehet ha nálatok is változás történik (elköltözöl, stb) akkor ez meg fog változni, vagy próbálj meg vele őszintén leülni beszélgetni, hátha közelebb kerültök egymáshoz.

2017. aug. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Bátyám elköltözött, nem jobb nekik sem, nem hívja max havi egyszer, illetve ha itthon van is ugyanúgy kujtorog ahogy szokott máskor, nem tölt vele több időt, nem használja ki, hogy vele lehetne.
2017. aug. 19. 14:28
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baja nincs, csak lehet, hogy nem is akart titeket.


Ennyi, én többek között ezért nem fogok szülni senki kedvéért, mert nem kell a gyerek és az azzal járó nyűg, de nem is csszem el az ő életüket azzal, hogy nem szeretem őket.

2017. aug. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igazad lehet utolsó, ráadásul fiatalon is szült, 17 évesen, ami azzal járt, hogy fél gyerekkorát is elveszítette, mert bőven élhetett volna még 25 éves koráig is, no mindegy, mindenesetre tényleg nem létező problémáról van szó, inkább ilyesmi..
2017. aug. 19. 14:42
 8/10 anonim válasza:
Akkor lehet az a probléma hogy fiatalon szült, amíg kicsik voltatok nem volt ideje magára, stb. Vannak olyan nők akik nem anyatípusúak. Lehet mikor idősebb lesz akkor fog rájönni hogy másképp kellett volna csinálnia.
2017. aug. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy így van, mert olyan mint egy szeleburdi tini,sokszor nekem kell rászólnom, pl minden a pasi, akárhányszor úgy pasija van, mindig ő az isten, ha éppen eltörik az orrom és ömlik a vér belőle, de csörög a telefon, akkor is fut, hogy hívja a párja, a férfi egy percre nem ér rá, nem baj ha baj van...érdekes egy szülő
2017. aug. 19. 19:15
 10/10 anonim ***** válasza:
lehet hogy alapból ilyen a természete. Van olya anya aki nem szereti a gyerekét, mert nem akarta ,csak megszülte mert muszáj volt, de nem tudja kezelni . Menjen pszichológushoz és talán tud neki segíteni.
2017. nov. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!