Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A szüleim nem támogatták a...

A szüleim nem támogatták a tovább tanulásom, mindig a fejemhez vágják hogy hálásnak kell lennem, mert felneveltek, meg én ne vagdalózzak, pedig állandóan pénzt adok nekik. Kinek van igaza szerintetek?

Figyelt kérdés

2017. okt. 18. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: "jó, én végtelenül hálás vagyok, de nem a Magyar Nemzeti Bank, a kijárat meg arra van"... és kész.
2017. okt. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
72%
Innen nézve úgy tűnik, hogy neked. Miért kételkedsz? Talán kihagytál valamit a történetből?
2017. okt. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
Te adsz pénzt nekik, vagyis már dolgozol, el tudod tartani magadat? Akkor miért kéne támogatniuk? Tanulj tovább ha akarsz, nem kell az engedélyüket kérni.
2017. okt. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Nagyon sok szülő elfelejti valahogy azt hogy nem azért csinált gyereket hogy a gyereknek jó legyen, szimplán azért hogy neki legyen jó érzése, kiteljesedése, ki tudja kinek miért. Utána persze fel kell nevelni, de az is igaz nem lehet örökké fogni a kezét. Ha jól nevelte úgyis önnállósodik és nem marad csecssz0pó 37 éves koráig. És ha tudja úgyis segiti utána a szüleit, de ez nem feledata ennek ellenére és annak sem ha ezért megszólják.
2017. okt. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44%

Ha még szuleiddel élsz, akkor nekik.


Ha végre felnőttel, akkor előbb a saját életed legyen rendben. Egy idegosszeomlas után még ennyi segítséget se tudnál nekik adni, meg aztán megvan a saját életed.

2017. okt. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%

Figyelj, dolgozol.

Ha elköltzötél, nincsen probléma, hisz nem is látod őket lényegében.

Ha otthon élsz költözz el és nincs probléma.


Én 21 évesen léptem le, hasonló okok miatt, azóta 1000km-re élek tőlük.

Így tök jó a kapcsolatunk, de míg a közelükben laktam folyamat martuk egymást.

2017. okt. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!