Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan beszéljek a szüleimmel...

Hogyan beszéljek a szüleimmel arról, hogy halkabban intézzék az együttléteiket?

Figyelt kérdés
Régebben csak heti 1x hallottam őket amit még el tudtam fogadni, de most már kb. 2 hete minden este erre ébredek fel. Azt szeretném elérni, hogy úgy oldják meg, hogy arról én ne tudjak.
2017. okt. 19. 16:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég kínos szitu, de muszáj leszel eléjük állni és nyíltan megmondani, hogy nagyon zavaró.
2017. okt. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Mikor enyéim váltak, minden este csinálták jó hangosan, napközben meg anyám nálunk a pasijával. Egy rossz pillanatomban elordítottam apámnak, hogy utálom hallgatni, ahogy anyámék b.znak (legalább ne itt :D érted...). Ő utána beszélt velük. Az övékért nem szóltam, mert csak pár hétig tartott, addig hűséges társam volt a fülhallgatóm
2017. okt. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
8%
Hány éves vagy? Költözz el!:-)
2017. okt. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%
Vigyél fel te is valakit és csináljátok hangosabban mint a szüleid. Ha szóvá teszik, mond meglepődve hogy jajj bocsi azt hittem ezt így kell, mert ti is így szoktátok...
2017. okt. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az elöttem lévön jot röhögtem XDDD
2017. okt. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet készül a tesód..:D

Ha lány vagy anyudnak, ha fiú vagy apudnak említsd meg, hogy mostanában este nehezen alszol, mert zajosak.

2017. okt. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Elég gáz, hogy a szüleid ennyire nem tudják visszafogni magukat, mikor jól tudják, hogy otthon vagy, és nem hangszigetelt az összes fal. Mondd meg anyádnak, hogy elhiszed, hogy marha jó érzés d.gni, de ezt ne neked kelljen már hallgatni. Undorítóak az ilyen emberek.

Mielőtt egy-két tahó nekem esne: igen, tudom, hogy én is így készültem, nem most jöttem le a falvédőről. De én ilyenre soha nem kellett, hogy felébredjek, mivel vagy megoldották diszkréten, vagy akkor, mikor nem voltam otthon. Szerintem ez a normális. Ha semmi nem használ, akkor sajnos marad a füdugó...viaszosat vegyél, szerintem az kényelmesebb.

Fúj, hányni tudnék az ilyen gátlástalan emberektől amúgy.

2017. okt. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Füldugót akartam írni, bocs, lemaradt egy l betű.
2017. okt. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
"Mikor enyéim váltak, minden este csinálták jó hangosan, napközben meg anyám nálunk a pasijával."
2017. nov. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Utsó vok lemaradt kettes válaszoló sztorijàhoz fűzött megjegyzésem:


Blöee

2017. nov. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!