Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni egy olyan...

Mit lehet kezdeni egy olyan apával aki súlyos mentális betegségekkel küzd?

Figyelt kérdés

Ezek a betegségek rá illenek: Pszichopata,szociopata,borderline személyiségzavar stb


A családjáért mindent megtett,semmiben nem szenvedtünk hiányt,de egyszerűen azzal hogy folyamatosan lelkiterrorban tartotta anyámat mindent lerombolt amit felépített


Próbáltunk vele beszélni,megoldásokat találni,de mindent visszautasított.Végülis cserben hagytam de mégis mit tudtam volna tenni egy olyan 50 éves emberrel akinek teljesen elment az esze?


Olvastam valahol hogy a pszichopatákat el kell kerülni.Tényleg nincs más megoldás,még családtagokkal szemben se?


Mit lehet kezdeni egy olyan emberrel aki KRÓNIKUS hazudozó és úgy gondolja mindenben neki van igaza?Felelősséget semmiért se vállal,ő mindig mosakszik és másokat hibáztat


2017. okt. 21. 14:49
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Leszarni. Az én apám is ilyen.
2017. okt. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Semmit.
2017. okt. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%
A szakember mit mond?
2017. okt. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha mindent megtett értetek, akkor hogy hogy nem vállalt soha semmiért felelősséget? Nekem ez nem jön össze.

Ha anyukád nem boldog mellette, akkor váljon el.

Attól ti meg lehettek jóban.

Nem írtál semmi konkrétan, hogy miket csinált, hogy bántott-e, hogy miben szeretnél neki segíteni.

2017. okt. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

3-mas


Szakember segítségét teljes mértékben elutasítja,mert szerinte nem vele van a baj


4-es


Azért nem részleteztem a dolgokat mert felesleges,meg kicsi a világ,nem akarom hogy tudomására jusson ez a kérdés.Leírtam azokat a mentális betegségeket amik jellemzőek rá.Mivel cserben hagytam és furdal a lelkiismeretem ezért tettem fel ezt a kérdést hogy a válaszok megnyugtassanak engem.De látom vannak még itt olyan emberek akik szintén azt tették amit én


Sajnálatos módon az ilyen emberek reménytelen esetek.Hiába lennének egyébként jó emberek,sajnos ezek a mentális betegségek teljesen elnyomják őket és a rosszat hozzák ki belőlük. Hihetetlen hogy még egy stabilnak hitt család is képes teljesen széthullni egy ilyen ember miatt

2017. okt. 21. 18:27
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

Én apám is ilyen, azzal a különbséggel, hogy nem tett meg mindent a családjáért, hanem semmit sem tett meg a családjáért. Otthagyta a munkát és anyámmal, meg a saját anyjával tarttatta el magát. Közben persze jól terrorizálta anyámat is, meg minket is.


Az a baj az ilyen hulladék féreg emberekkel, hogy nem KÜZDENEK a mentális betegségükkel, nem tesznek ellene semmit, hanem élvezik.

Az ilyenekkel csak azt teheted, hogy kibszod a lakásból hogy menjen a qrva anyjába csövezni, vagy addig ütöd, amíg mozog.

2017. okt. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért a pszichopata és a borderline nem ugyanaz....inkább nárcisztikus pszichopata létezik amilyen az exem is, semmit sem lehet tenni. De az ilyenekben nulla a felelősségérzet, ahogy más is írta, és másokon élősködnek inkább.
2017. okt. 22. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hogyan hagytad cserben?

Az exferjem is ilyen.

2017. okt. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 .,,.,,.,, ***** válasza:

Szia , leírnád hogy mit csinált ami alapján te úgy gondolod hogy ő pszichopata,szociopat? Meg azt hogy hogy érted azt " Végülis cserben hagytam".


Ha nem akarod ide, akkor jöhet privátban is.

2017. okt. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!