Te belemennetek?

Figyelt kérdés
A párom kitalálta h az exe a közös fiúkkal családi házban lakik a szomszéd faluban és h épít egy műhelyt az udvarára és ott fog a fiával maszekolni Meg se kérdi h én ehhez mit szólnak. Ti engednetek h exe házába vissza járjon mert ő ott maszekol?
2017. okt. 23. 15:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%

Felnőtt, szabad ember, nem?

Ha hazamegy, akkor OK, ha meg egyszer "ottfelejti magát", akkor ég vele!

2017. okt. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%

Már bocs, de a párod NEM A TULAJDONOD!!

(Szokták a nők hangoztatni.)

2017. okt. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Sok beleszólásod nincsen és a gyerekétől sem tilthatod el.
2017. okt. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
79%

Nem értem, hogy mi közöd van hozzá??

Amúgy a fiával nyilván szorosabb és régebbi a kapcsolata mint veled.

...és ha így sárkánykodsz, nem is lesz hosszú a tiétek.

2017. okt. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%
Gondolom itt a fia a fő szempont, lehet, hogy ő szeretne ott maszekolni az apja pedig partner ebben és segít neki, na meg olcsóbb is mintha bérelnének esetleg egy telket egy garázsnak, vagy azért bérelnének egy külön garázst. Az más kérdés, hogy te mit szólsz ehhez, de ha bízol a párodban akkor szerintem nincs okod aggódni.
2017. okt. 23. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Fel kell fogni hogy mivel van egy közös gyerekük ezért mindig is össze fogja kötni őket valami. Ha nincs gyerek a képben akkor szakításkor oké nem kell többet látni egymást de ez egy közös gyerekkel nem így működik. Ezen nem tudsz változtatni és ne is akarj.
2017. okt. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy mennék! Mocskos szemétláda, még majd foglalkozni akar a saját gyerekével! Micsoda emberek vannak!
2017. okt. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem az exéhez fog odajárni, hanem a fiához.

Aki nem akar ilyen szitukat, az ne jöjjön össze olyannal, akinek már van gyereke valakitől. Ilyen egyszerű.

2017. okt. 23. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%
Én abba nem mennék bele, hogy ha a mi udvarunkban akarnák csinálni. Hogy az ex kertjét hogy dúlják szét, engem hidegen hagy.
2017. okt. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
32%
Nem mindegy, hogy kié az a családi ház. Ha az exé, akkor hülyeség oda építeni.
2017. okt. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!