Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Illik ilyenkor jelképes...

Illik ilyenkor jelképes ajándékot vinni a kedvesem szüleinek? /Bővebben lent/

Figyelt kérdés
Most megyek hozzájuk (vidékre) először több napra. Már találkoztam velük korábban is- csak Budapesten-, amikor feljöttek meglátogatni a barátomat./A kedvesem már nem lakik otthon./22L és 24F
2010. máj. 30. 12:14
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem illik. De nem kell nagy dolgot. (pl. egy bonbon ,egy üveg ital )
2010. máj. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Persze. Egy virág, meg egy ital, vagy bonbon ital, ilyesmit. Esetleg kérdezd ki a barnőd, hátha tud valami szeméjeset ajánlani, amivel jobban bevágódhatsz náluk.
2010. máj. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

Nem, ilyenkor az ital nem jó ajándék!

Legjobb egy szép virágcsokor, vagy ha tudod, hogy szeretik, esetleg egy cserepes virág vagy zöldnövény. Később, ha jobban megismered őket, jobban tudsz az ízlésükhöz alkalmazkodni, de elsőre legjobb egy semleges ajándék, és erre a virág a legmegfelelőbb!

2010. máj. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Csokikát vigyél szerintem. Hátha meg is kínálnak belőle :-)
2010. máj. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! Én a lány vagyok. Bár a barátom azt mondja nem kell nagy feneket keríteni a dolognak, de én is úgy érzem, hogy valamit vinnem kéne. Várok még további ötleteket, ami strapabíró, mert 3 órás a vonatút...
2010. máj. 30. 12:46
 6/9 anonim ***** válasza:
én cserepes virágra (valami nem virágos, nagyobb gaz)és csokira szavazok
2010. máj. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Vigyél egy dobozka Szamos marcipánt, azt apu-anyu is szereti, nem hervad és nem olvad el az úton! Esetleg, amikor megérkeztek, még a vonattól a házukig ha útbaesik egy virágos, vehetsz egy szál valamit az anyukájának.
2010. máj. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"és csokira szavazok"


Hát nem. Honnan tudod, hogy a mama nem fogyózik-e, vagy a papának nincs-e cukorbaja?

Ezért írtam, hogy elsőre legjobb egy semleges, személytelen ajándék. Ha pedig félsz, hogy a csokros virág elhervad az úton, vigyél cserepeset, és nincs több problémázás!

2010. máj. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Cukorbaja egyiknek sincsen. Az anyukája pedig elvileg /ő mondja/nem olyan édesszájú, de ha meglát egy darab csokit,cukrot akkor mindig rákattan. Szerintem akkor maradok a cserepesnél, azzal nem lehet befürödni. Az apukájának meg viszek egy üveg bort.
2010. máj. 30. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!