Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Barátnő szüleinek illik vinni...

Barátnő szüleinek illik vinni bármi ajándékot ha most megyek hozzájuk először?

Figyelt kérdés
Amúgy már ismerem őket, de még nem voltam náluk.
2011. aug. 28. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát, hibázni biztos nem hibázol, ha viszel egy szál virágot az édesanyának.
2011. aug. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én valami csokira vagy bonbonra gondoltam esetleg, virágot ilyenkor már nehezen kapni.


Aki olvassa a kérdést az írhatna h először vitt e vagy sem bármit is.

2011. aug. 28. 19:37
 3/5 anonim ***** válasza:

ember...virágot télen is lehet kapni :"D

csak bekéne menned egy virágoshoz ;)

am hány éves vagy? mert az apjának vihetnél valami bort is vagy pálinkát :D

2011. aug. 28. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Párom tőlem konkréten megkérdezte. Mondta, hogy nem szeretne üres kézzel menni, valami apró kis figyelmességre gondolt, de én ismerem jobban a szüleimet. Pl. Apám nem ihat alkoholt mert gyógyszert szed, ezt nélkülem nem is tudta volna. Anyámnak meg gond van a vércukrával, nem biztos, hogy egy nagy bonbon betalált volna nála.


Apám ínyenc teázó, Anyám meg kávéfüggő, szóval Apunak különlegesebb teakeveréket vett egy teaházban, Anyu pedig jófajta kávét kapott.


De párom mindennek megadja a módját. :)


Még én is vittem párom szüleinek ajándékot, mert amikor először mentem, ott is aludtam. Apjának bort, Anyjának édességet, de előtte én is megtudakoltam, hogy mit értékelnének.


Tudakold meg, iszik-e valamit az apja, de ha nem akarod megkérdezni, akkor egy kis csomagot állítsd össze, anyagi helyzetedtől függően. Egy ital, kávé, bonbon vagy sütemény lehet benne. És aztán átadod a vendéglátásért cserébe.

Még ha nem fogyasztják ezeket a termékeket, akkor is értékelni fogják a figyelmességedet, de ha biztosra akarsz menni, kérdezd a barátnődet.

2011. aug. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
29%
Vigyél nekik Windows 7 telepítőt.
2011. szept. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!