Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vittetek valamilyen ajándékot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vittetek valamilyen ajándékot a párotok szüleinek mikor bemutatott titeket?

Figyelt kérdés

Több mint 2 hónapja vagyunk együtt és szombaton fog bemutatni barátnőm a szüleinek. Egyik ismerősom mondta, hogy ő vinne a helyemben valami kis meglepetést a szüleinek (pl: anyukájának bon-bon, apukájának bor stb..) szóval nem kell nagy ajándékra gondolni.


Előre is köszi a válaszokat!

18/F


2011. jan. 18. 20:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én vittem - süteményt, amit én készítettem. De én ugye nőből vagyok. :) Szerintem egy szál virág anyukának pont megfelelő. Üveg bor sem rossz ötlet az apukának. :)
2011. jan. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Én már 2 barátomat mutattam be,mert ők érdemelték meg... és ők nem hoztak semmit a szüleimnek.

L/18

2011. jan. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha pl. vacsira hívnak, egyébként is illik a virág a ház asszonyának és esetleg a bor a ház urának. Tehát én is vinnék, az csak jó pont lehet:)
2011. jan. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én nem vittem és ő sem hozott anyumnak semmit.. de ő még be se mutatott .. :/ annyi volt hogy az anyukája adott 2 puszit.. ennyi volt.. :/
2011. jan. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
persze , valami kis apróságot illik. Csak épp, hogy gondoltál rájuk. A többi alkalomra nem kell már vinni természetesen (kiv. karácsony és egyéb ünnepek:)), de a bemutatkozásnál jó pont.
2011. jan. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Moszuke ***** válasza:

magam vittem,

23/f

2011. jan. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Egyikőnk sem vitt a másik szüleinek semmit...
2011. jan. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

kérdezd meg a lányt, náluk mi a szokás.

az én szüleim tutira zavarban lennének, már csak azért is, mert nem isznak bort :D


amúgy én nem vittem ilyesmit soha, és a pasijaim se hoztak.

25L

2011. jan. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

nem kell vinni semmit. Az én anyósom rosszul is lett volna ha vittem volna valamit. 4 év után még a karácsonyi ajándékon is kiborult:D


de amúgy tényleg nem kell vinni...meg amúgy is szerintem minek vinni ajándékot?! lekenyerezni nem akartam őket...ajándék nélkül is az enyém a szeretetük és a bizalmuk. Nem rosszindulatból, mert én aztán tényleg szeretek ajándékozni, de minek akarjak bevágódni ajándékkal?:-S

szerintem nem kell

2011. jan. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Pont karácsonykor mentem, szóval vittem egy üveg bort és egy bonbont. :D
2011. jan. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!