Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kicsit megvagyok lepődve,...

Kicsit megvagyok lepődve, kiderült hogy anyum terhes! Szerintem már öregebb a gyerekvállaláshoz! 42 éves, Ilyenkor nem gáz a korkülönbség? Van egy bátyám aki 20 én meg 17 leszek. A végén én kell felneveljem? :-) )

Figyelt kérdés
köszi a válaszokat!
2010. máj. 30. 18:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
92%
Anyu 39 évesen szült engem, bevállalta, szerintem nem olyan idős.. "sztárok" és "celebek" is ilyen korban szülnek..
2010. máj. 30. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
82%
hát a korkülönbség nagy lesz, bár ilyenkor sztem tök jó lehet egy kistesó :)) am. ilyenkor már a szülés is veszélyes, meg az egész terhesség..de sokan szülnek egészséges gyermekeket ebebn a korban :D grat :) 14/L
2010. máj. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
96%
Gratula anyudnak :)Meglepődtél, hogy anyádnak is van szexuális élete? Egyáltalán nem öreg még a babázáshoz :)
2010. máj. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%
Harmadik gyerekhez 42 év nem olyan sok, az anyukád egyáltalán nem "öreg", miért ne vállalhatna még gyereket, ha akar, és ha van egy segítő férje, akivel megosztják a terheket? Nem hiszem, hogy neked kell felnevelned - én nem is tartom igazságosnak, ha egy fiatal azért nem tudja élni az életét,mert befogják babysitternek. Nem mondom, hogy néha nem lehet, de állandóan biztos nem, csak megoldják másképp. Próbáld pozitívan fogadni a testvért, bár elhiszem, hogy nem számítottál rá. De sajnos nem szólhatsz bele abba, hogy a szüleid vállalják-e avagy nem. Bár tény,megkérdezhettek volna, de lehet, véletlen lett a gyerek.
2010. máj. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Hát igen véletlen lett!, ezt aputól tudom:DD de úgy örülnek.. csak nekem furcsa egy picit. de majd elvállik:)
2010. máj. 30. 19:04
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Huhh, de jó dolga lesz annak a picinek :D Én nagyon örülnék a helyedben :))
2010. máj. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
21%
Ha az én anyám lenne terhes nagyon mérges lennék. Biztosan én lennék a gyereknek a 2. számú anyukája, sokat kellene vigyáznom rá stb. Nem vagyok gyerek ellenes, de szerintem mindennek megvan a maga ideje.. Egy nő szüljön 30-35 éves koráig. Főleg nem szülnék 40 fölött akkor, ha már lenne másik gyerekem. (bocsi hogy leírtam a véleményemet)
2010. máj. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
hihi..szerintem oké! anyum 7.gyereknek született amikor a mama 42 éves volt.
2010. máj. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
92%

egyik kommentelőnek:


szerintem egy gyereknek semmi köze ahhoz, hogy a szülei vállalnak-e még gyereket!!!! jó, persze nem a gyereknek kell babysitterkedni..de az alapténybe nem szólhat bele, nem az ő élete!


amúgy gratula és örülj a kistesónak nagyon! :)

2010. máj. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
60%
Igen nincs hozzá köze nem is azt mondtam hogy beleszólhat de én akkor is mérges lennék.
2010. máj. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!