Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy titkoljam el a jegyeimet,...

#Sakura kérdése:

Hogy titkoljam el a jegyeimet, illetve az e-naplot?

Figyelt kérdés

Most becsúszott egy pár rossz jegy és az én szüleim olyanok, hogy teljes terrorban tartanak ha tanulásról van szó. El szeretném titkolni csak hàt itt van az e-napló. Borzasztóan félék hogy mi lesz ha rájönnek. Bele se merek gondolni. Szóval kérlek szépen titeket hogy valahogy segítsetek hogy hogyan titkoljam el.

Előre is köszönöm.



2017. nov. 3. 21:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%
Most komolyan erre milyen választ vársz? Hogy majd valami szabadnapos hacker kitörli a jegyeidet? Akkor kellett volna izgulni, mikor nem készültél rendesen. Most már csak annyi maradt, hogy szépen anyád elé állsz, elmondod, hogy ilyen jegyeket kaptál és megígéred, majd be is tartod, hogy piszkosul igyekszel kijavítani.
2017. nov. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
41%

Megszokták amúgy nézni? Ha nem, akkor ne hozd szóba és kész.

Ha megszokták nézni de nem tudják fejből a jelszót, akkor állítsd be a gépen hogy felejtse el, és ha rákérdeznek mond hogy te sem emlékszel. Jobbat nem tudok, inkább próbálj meg beszélni velük, tudom nem minden szülővel lehet, de ha látják rajtad hogy te nyugodt maradsz a haragjukkal szemben, akkor talán tudsz velük értelmesen beszélni. Kitartás!

2017. nov. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
58%
Velem nem sokra mennél, előbb tudom a dolgozatjegyeket, mint a gyerek, mert beállítottam az email-értesítést.:-) Jobb, ha az energiádat a jegyeid kijavítására fordítod, a végtelenségig úgyse titkolhatod el őket. Amúgy még csak 2 hónapja van suli, és már "becsúszott" pár rossz jegy?:-)
2017. nov. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
53%
Le lettem pontozva mert segíteni próbáltam a kérdezőnek? Nyilván tudja, hogy javítania kell a jegyein, csak nem akarja hogy a szülei leordítsák a fejét. Tegye a szívére mindenki a kezét, aki nem próbálta eltitkolni a rossz jegyeket...E-naplóval nehezebb persze, de egy leleményes gyerek megoldja. Én amikor rossz jegyet szereztem a suliban, eldugtam az ellenőrzőmet addig amíg nem szereztem mellé ugyanannyi jó jegyet is, akkor megmutattam anyámnak és nem szedte le a fejemet, azt mondta örül hogy kijavítottam a rossz jegyeket. De ha szegénynek csak a rosszat látják, persze hogy leszedik a fejét, de ő szerintem magától is tudja hogy ki kell javítania....
2017. nov. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%
Sehogy, jobban jársz, ha inkább bevallod, mielőtt maguktól veszik észre.
2017. nov. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
21%

Ha el is sikerülne titkolni és ők meg nem néznék, akkor szülői értekezleten megtudják.

Inkább előre gondolkodva készülni kellett volna rendesen, ha tisztában vagy vele, hogy szigorúan veszik ezt.

Mondd el előbb, mint utóbb, és akkor a fejmosáson is hamarabb túl leszel. Utóbb megtudva sokkal rosszabb lesz a reakciójuk az tuti, hiszen titkolóztál.

De azt azért áruld már el, mit jelent az a terror az ő részükről?

Mert kétlem, hogy nagy elnyomásban lennél, ha este 10-kor még internetezel.

Gondolom csak elvárják, hogy jól tanulj. De az meg tök természetes.

2017. nov. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
21%

Hány éves vagy, de őszintén?

Az e naplónak van egy olyan rossz tulajdonsága hogy anyu rögtön megtudja a jegyet. Buta vagy? Akkor ez ezzel jár? Nem vagy buta? Akkor ne görcsölj.

2017. nov. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
33%
Legjobb sehogy szépen közlöd a rosz jegyet is bár rossz jegy relativ .
2017. nov. 4. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
33%

Nem a szüleidnek tanulsz, bármekkora terrorban is tartanak. Szóval lehet, hogy leharapják a fejed, ha elmondod nekik, de magadtól kéne tudnod, hogy mit akarsz elérni az életben és ehhez milyen jegyek szükségesek.


Amúgy meg csak neki kell ülni a tanulásnak és kb. három jó jeggyel ki lehet javítani. Ne a szüleid elvárása miatt tanulj, azzal semmire nem mész majd az életben.

2017. nov. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
49%
Számomra érthetetlen hogy miért világvége sok szülőnek ha becsúszik pár rossz jegy...,senki sem tökéletes.Kérdező,ne titkolózz,inkább mondd el nekik aznap amikor megkapod a rossz jegyet.Ők is csak mérgesebbek lesznek ha utólag tudják meg,és nekem sem jó ha szorongsz hogy jaaaj mi lesz ha megtudják.Tapasztalatból beszélek.
2017. nov. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!