Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy titkoljam el a jegyeimet,...

#Sakura kérdése:

Hogy titkoljam el a jegyeimet, illetve az e-naplot?

Figyelt kérdés

Most becsúszott egy pár rossz jegy és az én szüleim olyanok, hogy teljes terrorban tartanak ha tanulásról van szó. El szeretném titkolni csak hàt itt van az e-napló. Borzasztóan félék hogy mi lesz ha rájönnek. Bele se merek gondolni. Szóval kérlek szépen titeket hogy valahogy segítsetek hogy hogyan titkoljam el.

Előre is köszönöm.



2017. nov. 3. 21:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
30%
10-es vagyok,javítok:nem nekem hanem neked.
2017. nov. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 theradion ***** válasza:
30%
Egyrészt egyetértek #10-el, de abból amit írsz az derül ki, hogy ezt a szüleid kellene felfogják. Szerintem gondold végig, hogy mi a legrosszabb, ami történhet, majd szedd össze a bátorságod és mondd el. Nem másért, de én a szüleid helyében a jegyeket s a javítást megbeszélném veled s azzal annyi, de a titkolásért - hazugságért nagyon haragudnék. Ami még rosszabb: nem igazán tudnék bízni benned utána.
2017. nov. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
68%

megszívtad, mert sehogy se. éljen a 21. század...

de jó, hogy az én időmben még nem volt ilyen.

2017. nov. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
38%
Ha még lehet változtatni a jelszót, változtasd meg, és ne beszélj róla hogy mi volt a suliban. Kijavítani nem lehet a rossz jegyet, max feljebb húzni az átlagot. Ne aggódj, lesz ez még így se. Számomra a lexikális tudás nem sokat ér.
2017. nov. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Írsz egy ugyanúgy kinéző szimpla html+css honlapot és azt mutogatod otthon - már ha szüleid nem tudnak maguktól belépni.
2017. nov. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
47%

Becsúszott - tudod, becsúszni EGY szokott, a többi az már FOLYAMATOS nem készülés eredménye.


Így jártál, engem nem izgatna, mert én megtanultam már, amit kellett és folyamat fejlesztem magam, nem én megyek a gyárba, ha csupa kettessel épphogy árugdosnak. :)

2017. nov. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Jelöld ki a jegyet az egérrel, nyomj rá jobbklikkel, nyomd meg, hogy vizsgálat, oldalt feldob egy mezőt, ott keresd meg a középső részén a jegyet, nyomj rá 1x v 2x, és bármit beírhatsz oda. De arra figyelj, hogyha rámész a jegyre akkor az igazit fogja kiadni.
2021. nov. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!