Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan titkoljam el a családom...

Hogyan titkoljam el a családom elől, hogy otthagytam az egyetemet?

Figyelt kérdés

Ez már a sokadik jelentkezésem volt egyetemre, de megint nem jött össze és ott kellett hagynom. A családomból 2 ember tudja, a többieknek úgy terveztem,hogy egyáltalán nem szólok, mert így is hosszú ideig hallgattam a megjegyzéseiket ezzel kapcsolatban ás nem akarom,hogy megint rajtam röhögjenek. Főleg 1 embernek nem szeretném elmondani, mert lehet nem élné túl(idős és mániája,hogy főiskolára járjak, állandóan erről beszél mindenkinek és addig sz.ar vagyok a szemében amíg nem járok ki egy egyetemet) ezen kívül pénzzel is támogat néha. Ha ez kiderülne, szerintem kitagadna...:)


Egyáltalán el lehet ezt titkolni egy teljes évig?(amíg újra nem jelentkezem)?


2012. szept. 18. 18:35
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
És hányszor akarsz még újrajelentkezni?
2012. szept. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

Most otthagytad, vagy nem vettek fel? Mert nem ugyan az..


És nem, nem lehet eltitkolni. azért manapság már nem kell annyi ész bejutni egy egyetemre..

2012. szept. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
84%

Ha fel sem vettek, akkor hogy hagytad ott?

Ha azt hazudod, hogy oda jársz, akkor előbb-utóbb kiderül és tényleg szar alaknak fognak tartani.

Ha csak hallgatsz, lehet nem kerül szóba (bár kétlem)!

2012. szept. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod, hogy mik a körülmények de egyet megtanultam:

Felnőttnek lenni, annyi, mint vállalni a döntéseinkért a felelősséget.


Másik: aki ennyiszer próbálkozik az egyetemmel az inkább ne menjen. Én is úgy tudtam benn maradni, hogy ami szakot választottam azt szívvel lélekkel csináltam, ha kellett 24 órát tanultam végig, ha kellett minden nap konzultáltam a tanárral.


Szóval ha ennyiszer kibuksz akkor te nem vagy oda való. (bocs, de ez az igazság)

2012. szept. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felesleges egyetemre jelentkezned. A tanulmányaidat zárd le, ennyi volt. A tanulási képeségeidnek itt van a felső határa. Anyu-Apu, rokonság, ez van, nem érzem úgy, hogy egyetem nélkül egy kaki lennék. Ha nagyon akarjátok akkor ismét jelentkezem, de nem hiszem, hogy sikerülni fog.
2012. szept. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
83%
Figyelj! Szerintem nem az a lényeg hogy miként titkold el.Miért akarsz olyanoknak megfelelni akik "kiröhögnek" .Miért akarsz olyannak megfelelni aki "szar "alaknak tart ha nem jársz ki egy egyetemet. Hagyd a csudába őket és éld a saját életedet.No persze ez azzal,is járhat hogy le kell mondanod anyagi támogatásokról is. Amúgy Te egyáltalán akarsz egyetemre járni?
2012. szept. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
25%

milyen emberek vannak..még jó hogy szép szóval hülyézitek le a kérdezöt...

Nem tudjátok mi az oka hogy ott hagyta vagy bármi..

Bár szerintem ne titkold el,ez nem lenne szép dolog,föleg azok felé akik még anyagilag is támogatnak.

2012. szept. 18. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
83%

Már ne haragudj így előre is...


1. nem hagytad ott az egyetemet, soha nem is jártál oda...


2. ha ilyen ember lenne a közelemben aki érzelmileg"zsarol" és kitagadna ha nem járnék egyetemre hát állnák elébe, ilyen emberre nincs szüksége a világnak.


3. ha ennyiszer nem vesznek fel az azt jelenti, hogy semmikép nem vagy alkalmas egyetemi tanulmányokhoz, legalábbis nem ez a te utad.


4. nem lehet eltitkolni, ha nem vesznek fel akkor mit hazudsz? 8 éves egyetemre jársz vagy 10-re netán?


Nőj fel szerintem, egyszerűbbek lesznek a dolgok.

2012. szept. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
32%

20 év múlva csak felfog tűnni nekik, hogy még mindig nincs diplomád, vagy nem?

Ismerősöm 8 év alatt végezte el az esti középsulit 4 helyett mégsem harapták le otthon a fejét...

2012. szept. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
81%
és miért kell mindenkinek föltétlenül diploma? inkább csinálnál valamit, amihez kedved is van, meg haszna is van, és megy is. ennek nincs semmi értelme.
2012. szept. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!