Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A homoszexualítás betegség?

A homoszexualítás betegség?

Figyelt kérdés

Akkor ezek szerint egy egészséges ember nem érez szexuális vágyat a saját neme iránt, de ugyanúgy nem izgul rá egy gyerekre, állatra, hullára, vagy vér szerinti rokonára sem. Akkor ez mind ugyanaz a betegség, csak más az iránya? És azért nem szeretik a melegeket, amiért például a pedofilokat, vérfertőző kapcsolatban élőket stb... sem?

Nem akarok senkit megsérteni ezzel a kérdéssel, nem ez a szándékom!


2010. máj. 31. 08:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
77%
A homoszexualitás nem betegség, mert nem lehet "kigyógyulni" belőle. Ha valaki csakis a saját neméhez vonzódik (és nem "divatból"), azt nem lehet "átnevelni". Ez egy szexuális irányultság , és szerintem inkább a kromoszómáknak meg a környezetnek lehet köze hozzá...(és nem szidom, de nem is támogatom)
2010. máj. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Akkor ez nem betegség, hanem szexuális irányultság, olyan, mint a többi amit írtam, csak más az iránya?
2010. máj. 31. 08:30
 3/24 anonim ***** válasza:
79%
Ez nem betegség. Aki így gondolja az rosszul gondolja. Az illető nem tehet arról, hogy a saját neméhez vonzódik. Ez már az anya méhben eldől.
2010. máj. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Arról sem tehet, ha a gyerekekhez vonzódik, vagy az állatokhoz? Vagy a testvéréhez?
2010. máj. 31. 08:34
 5/24 anonim ***** válasza:
56%
Az nem indok, hogy azért nem betegség, mert nem tehet róla. Szerintem több ezer betegség van, amiről az emberek nem tehetnek, mert nyilván nem maguknak csinálják direkt, hanem pl. eldől az anyaméhben. Szóval...
2010. máj. 31. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
54%

Kedves kérdező: Szerinted a homoszexualitás meg a nekrofília pl ugyanaz?

Ha neked lenne egy gyereked, aki meleg azt úgy gondolnád, hogy beteg gyereket nevelsz?:o

2010. máj. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
82%
Én nem olyan régen, olvastam egy tanulmányt ,vagyis kutatási kísérletet egy neves genetikustól ( nem magyar) aki szerint,egy hibás gén az oka. Persze ez kísérleti stádiumban van, de ha ez így igaz, akkor igen betegség. De ha józanul belegondolsz, nem tudom hogy betegség, vagy perverzió vagy mi, de tény, hogy nem ez a normális, mivel így nem hajtható végre a lét értelme, a fajfenntartás. No comment.
2010. máj. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
15%

"Ez már az anya méhben eldől"


Az anyaméhben legfeljebb az dől el hogy fiú vagy lány lesz.De aberráció az biztos és a társadalom normális fennmaradása ellen való.Ha nem születik megfelelő számú gyerek akkor ki fogja fenntartani a társadalmat egy idő után?

2010. máj. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
48%
Nem btegség és nem is csak az emberre jellemző. Több állatfajnál is előfordul, tehát teljesen természetes jelenség.
2010. máj. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
52%
Én hetero vagyok és elfogadom, hogy vannak ilyen irányultságú emberek is, de attól még nem tartom normális dolognak.
2010. máj. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!