Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem fogadják el az...

Miért nem fogadják el az emberek, hogy a homoszexualitás betegség?

Figyelt kérdés
Rengeteg cikket olvastam, és interjút is láttam már olyanról aki meggyógyult és 2 gyermekes családapa. Amerikában már több éve tesztelik a gyógyszerét ami sikeresnek bizonyult.
2010. jún. 3. 23:56
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
mért nem mész már aludni a h*lyeségeddel? amúgy remélem te sem hiszed el amit írsz!
2010. jún. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
67%

Mert eléggé valószínű hogy a génjeink határozzák meg, és nem betegség, mert semmilyen hátránya nincs az emberre nézve.

És ha mégis betegség lenne, akkor örülök, hogy Leonardo Da Vincit,Michelangelót,Nagy Sándort, Elton John-t a legnagyobb divatdiktátorokat képzőművészeket, zenészeket, táncosokat, írókat, költőket, és színészeket még senki nem gyógyította ki belőle. Milyen színtelen, sivár és unalmas lenne a világ meleg emberek nélkül. Hálás vagyok hogy léteznek!

2010. jún. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%

Ezt alapvetően a gének határozzák meg, de nagyon bonyolult kérdéskör. Nyilván a szabad akarat kérdése is benne van a dologban. A géneken génkezeléssel persze lehet változtatni, de ez olyan mértékű beavatkozás, amit mindenkinek magának kell eldöntenie, hogy vállalja-e vagy sem.

De nekem az a véleményem, hogy mindenkinek magánügye, hogy melyik nemet szereti.

2010. jún. 4. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

A homokosok túl jól érzik magukat, hogy elismerjék, valami nincs rendben velük. Majdnem mindent megtehetnek, mint egy heteró, csak jobban tudnak egy saját nembelit szeretni, mint egy más nembelit.

Ne legyenek illúzióid: a családapánál nem múlt el, hanem csak elfojtatott.

2010. jún. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%
A vicc az, hogy nem ír hülyeséget. Én is láttam interjút egy német pszichiáterrel, aki 100%-os hatékonysággal kezelte a tényleges homoszexualitást (ez alatt azokat értsétek, akik nem felvonulgattak, meg mutogatták magukat, hanem egyszerűen egy velük azonos nemű emberhez vonzódtak). Szóval akármennyire hülyeségnek tűnik a dolog, létezik, bár tény, hogy a jelenlegi álláspont szerint a homoszexualitás nem betegség, én inkább úgy fogalmaznék, hogy szokás. Manapság pedig divat...erről ennyit.
2010. jún. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%
Ja, és a géneknek nincs köze a dologhoz, ez is nagyon régóta bizonyított tény, nem is tudom miért hiszik itt az oldalon sokan, hogy genetikai tulajdonság a homoszexualitás. Egyáltalán nem így van, még logikusan belegondolva sem lehetséges.
2010. jún. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
59%

Aki azt mondja h. a melegség betegség, az agyilag fogyi

ennyi.

2010. jún. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
17%
Nem tökmindegy ígyis úgyis szét kéne ütni őket... :S
2010. júl. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

http://www.youtube.com/watch?v=wy4WA4IN180&list=LL72ia-mQSAb.. érdemes végignézni

főleg 1.30-tól, témába vág

olyan nincs aki "meggyógyult" :) max. magára erőltetett valamit, mert úgy gondolta, így jobb élete lesz

2013. máj. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
0%
Kis tutuja
2014. febr. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!