Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyit meztelenkedtek otthon?

Mennyit meztelenkedtek otthon?

Figyelt kérdés
Kivel/kikkel élsz? Ha nem szeretsz meztelenül lenni, akkor mi az a legkevesebb ruhanemű, amiben még jól érzed magad otthon?
2017. nov. 7. 12:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
41%
nálunk az egész család meztelenkedik ha olyan van, fürdés után, stb
2017. nov. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
88%

Én ha egyedül vagyok, akkor csak a szobámban meztelenkedem, amúgy meg egy 2-3 számmal nagyobb pólóban szeretek lenni, meg a leglazább cicanaciban vagy pizsinaciban. (Persze pizsinaci esetén másik naci van rajtam alváskor, vagy éppen nincs is. De ha van, akkor bugyi nélkül alszom, ha nincs, akkor bugyiban. Alváshoz a pólót szintén cserélem. De amúgy napközben amit írtam, a 2-3 számmal nagyobb póló és pizsigatyának használt rövid, vagy hosszú buggyos naci.

Szülőkkel élek.

2017. nov. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
86%
Párommal (és a két macskámmal) élek. Én nem szeretek meztelenkedni, minimum egy póló és egy bugyi/rövidnadrág. 26N
2017. nov. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
83%
Semennyit. Fürdéskor, ahogy párom is. Napközben póló, rövidnadrág, melegítő, évszakhoz illő viselet. Alváskor ő egy gatyában, én meg póló, pizsi alsó.
2017. nov. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
86%
Semennyit. A 40 fokban is legalább 1 póló kell.
2017. nov. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
89%

Fázós vagyok, úgyhogy beöltözöm mindig az évszaknak megfelelően.

Nyáron meztelenül alszom. Szeretek így aludni, csak a hideg miatt húzok hálóruhát.

Nem szoktam meztelenül mászkálni csak úgy a lakásban, de nem is vagyok szégyellős, nem okoz gondot kijönni a fürdőből meztelenül, öltözni. Párommal élek.

2017. nov. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
89%
férjemmel, lányommal és egy kutyussal élek. Fürdés után simán, de kánikulában is egy nagyon laza szinte alig pólóban szenvedek. Aludni csakis meztelenül a legnagyobb hidegben is :-)
2017. nov. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
79%
Minimum boxer, poló....
2017. nov. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
89%
Én egyedül vagy párommal szoktam meztelenül lenni, akkor akár egész nap is, ha elég meleg van (kiv. főzés, mert nem túl kellemes meztelen bőrön a hő meg a kifröccsenő olaj). Amikor még szüleimmel és öcsémmel éltem, otthon melltartó + bugyi, ha kimentem találkozni bárkivel, és nem ők jöttek be a szobába, egy pamutruha vagy póló+short.
2017. nov. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
82%

Párommal lakom együtt.

Aludni vagy meztelenül alszunk, vagy alsónadrág/bugyi+póló.

Ha egyedül vagyok itthon akkor is minimum póló,bugyi

Ha ketten: Póló illetve bugyi /alsó -ha csak pihenünk, tv, stb - (ha főzök, takarítok, aktív vagyok akkor még plusz cicanadrág/rövidnadrág)

2017. nov. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!